Анальні іграшки для нових відчуттів

Знайдено: 1 - 24 серед 403 товари

Анальні стимулятори - популярні іграшки, що дозволяють отримати неземну насолоду і яскравий оргазм.

Існує думка, що тільки вагінальний секс корисний, а проникнення в анус може тільки нашкодити, більш того - це аморально і неприпустимо в здорових стосунках. Тепер всі упередження в минулому. Чоловіки і жінки купують іграшки для заднього проходу, щоб випробувати всі грані чуттєвих задоволень - причому без найменшої шкоди для себе.

Іграшка для анала виготовляються за сучасними технологіями з різноманітних матеріалів:

  • медичний силікон і гель;
  • кібершкіра;
  • пластик;
  • скло та кераміка;
  • гума;
  • метал.

Ціна іграшки для ануса також залежить від кольору, форми, розміру і функцій. Секс-шоп Ловеласка пропонує каталог пристроїв-масажерів для анала, серед яких ви зможете вибрати для себе ідеальний варіант. Товари перевірені, відповідають гігієнічним вимогам і побажанням найвимогливіших знавців нюансів сексуальних утіх.

Види стимуляторів анала

Анальні стимулятори можуть використовувати жінки для мастурбації, партнери під час прелюдії або в процесі статевого акту і чоловіки. Таку процедуру може призначити навіть лікар. Для неї використовуються конструкції, що враховують анатомічну будову чоловічого ануса. Вони масажують простату, перешкоджаючи розвитку низки захворювань, а також є прекрасною профілактикою геморою та анальних тріщин.

Для пристрасних утіх Ловеласка пропонує такі види іграшок:

  • пробки - найпростіші стимулятори, забезпечені обмежувачем, вони використовуються як при підготовці до сексу, так і під час традиційного акту в якості другого члена;
  • кульки або намисто - ланцюжок з кульок різного або одного розміру відмінно підходить для новачків, можна самостійно вибрати, скільки кульок найприємніше пестять ерогенні зони ануса;
  • вібратори - регулювання режимів допомагає швидко досягти вершин чуттєвої насолоди;
  • пробка з розширенням - модель, що дозволяє самостійно підбирати габарити; деякі пробки з розширенням можуть ще й вібрувати.

Відкрийте для себе світ анальних пестощів, які довго вважалися забороненими!

Як використовувати: техніка безпеки

Для приємного проникнення і максимального задоволення обов'язково слід використовувати лубрикант для обробки іграшки. Задній прохід не виділяє спеціальної змазки, а «сухий» вплив не принесе задоволення і навіть може стати причиною травм слизової оболонки.

Лубрикант потрібно обирати з урахуванням того, з якого матеріалу виготовлений стимулятор. Неправильно обрана олія або змазка може пошкодити поверхню виробу.

Після кожного використання іграшку потрібно мити, обробляти антибактеріальними засобами.

Купити в інтернет-магазині Ловеласка

Купити анальні іграшки можна в нашому магазині - він відкритий для вас завжди! Підбирайте підходящу модель, робіть замовлення, і ми забезпечимо доставку в Київ та інші міста України в зазначений термін з дотриманням цілковитої конфіденційності.

319грн.
719грн.
429грн.
829грн.