Анальні пробки з вібрацією

Знайдено: 1 - 24 серед 40 товарів

Стимуляція ерогенних зон, що знаходяться в анусі, подарує небувалу насолоду. Секрет приголомшливого оргазму простий - в аналі розташовується безліч нервових закінчень, вплив на які дарує небувало гострі відчуття і фантастичний оргазм.

Анальна пробка з вібрацією дозволяє не тільки відчути незабутнє задоволення, але і допомагає зробити його більш різноманітним. Іграшка підійде як для самозадоволення, так і для використання під час ніжної прелюдії до класичного або екзотичному сексу.

Інтимна іграшка для ануса з вібратором м'яко впливає на ерогенні зони і може застосовуватися як жінками, так і чоловіками.

Характеристики вібро пробок для анала

Секс шоп Ловеласка пропонує таку велику кількість вібруючих втулок, що можна і розгубитися. Починати визначатися слід з вибору матеріалу:

  • пружний гель;
  • ПВХ;
  • якісний медичний силікон;
  • латекс (навіть високоякісний матеріал може викликати подразнення, тому слід заздалегідь переконатися, що алергії немає).

Приділіть увагу механізму - бувають пристрої на батарейках і акумуляторах. На окрему увагу заслуговують технічні характеристики: кількість режимів вібрації, спосіб управління - за допомогою кнопки, виносного або дистанційного пульта. До речі, у вимкненому стані керувати іграшкою можна самостійно, тонко реагуючи на кожне відчуття і змінюючи ритм.

Від набору бажаних функцій залежить і ціна товару. Форма пробок традиційна - більш-менш витягнутий конус, однак деякі моделі можуть мати не гладку, а рельєфну поверхню.

Вібро анальна пробка виготовляється і на присосці - тоді у вас з'являється безмежне поле для експериментів. Прикріпити її можна до будь-якої гладенької поверхні: керамічної плитки, стіни, столу, підлоги, спинки ліжка, - і випробувати найнеймовірніші пози.

Як використовувати

Анальна пробка з вібрацією зацікавила, і ви вирішили її купити? Придбати будь-який товар в інтим магазині Ловеласка просто – вам вистачить 2-3 хвилин. Зона оперативної доставки - Київ і вся Україна. Конфіденційність при оформленні покупки і отриманні посилки гарантована.