Анальні стрази

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Королева в ліжку повинна мати королівські прикраси! Анальні стрази можуть стати пікантним доповненням образу ніжної принцеси або стануть стати родзинкою любовних утіх та неодмінним учасником різноманітних еротичних ігор.

Анальна пробка, як відомо, має округлу обтічну форму з трохи загостреним або округлим кінчиком. Щоб інтимний аксесуар не прослизнув всередину повністю, він має обмежувач. Ця частина іграшки виготовляється різноманітної форми, кольору, рельєфу, але найбільш популярний варіант дизайну - оформлення стразами, а іноді напівдорогоцінним камінням або дорогоцінними кристалами.

Анальна пробка з кристалом має збуджуючий і привабливий вигляд. Одного погляду на пухкі сіднички, прикрашені такою коштовністю, чоловік одразу відчує жагу й непереборне бажання. Якщо хочете довести партнера до екстазу і відчути фантастичний оргазм - скористайтеся такою втулкою. Успіх забезпечений!

Застосування анальних пробок з кристалом

Перш за все зверніть увагу на матеріал. Найчастіше іграшки виготовлені з:

  • силікону;
  • пластика;
  • металу.

Втулка може використовуватися з різною метою. Завдяки дуже ніжній внутрішній поверхні ануса самостійна стимуляція чутливих точок може подарувати незабутній оргазм дамам, у яких на даний момент немає партнера.

Пробка також готує анал для пікантного сексу - для цього жінці рекомендується провести з цієї штучкою всередині кілька годин перед романтичною зустріччю, а потім звільнити місце для члена або запропонувати чоловікові витягти цю коштовність з вас самому.

Використання пробки при класичному сексі дарує незабутні відчуття. Обидва партнери відчувають більш «щільний контакт» завдяки звуженню вагіни за рахунок тиску на задню стінку пробкою - це викликає хвилю почуттів і потужний оргазм.

Як вибрати пробки з кристалами

Sex shop Ловеласка пропонує безліч варіантів з різноманітними параметрами пробки і кристалами якого завгодно розміру та кольору. Інтимні товари пропонуються тільки від перевірених виробників та найвищої якості. Кристали абсолютно безпечні, ви не травмуєтеся ними - вони надійно закріплені, не мають гострих граней, абсолютно гладкі і відшліфовані.

Ціна виробу залежить як від матеріалу іграшки, так і від якості каменю. Звичайні скляні камінчики дешевше, а кристали Сваровскі або натуральні напівдорогоцінні й дорогоцінні камені дорожчі. Дизайн можна обрати як мінімалістичний, так і розкішний, що викликає асоціації з коштовностями східних владик.

Кольорова гамма надзвичайно різноманітна. Є золотисті, сріблясті, червоні, рожеві, білі, чорні вироби - і це не повний перелік палітри.

Щоб сяючий масажер входив в тіло м'яко, не викликав неприємних відчуттів, придбайте відразу відповідний лубрикант - в Ловеласка є змазкиа для виробів з будь-яких матеріалів.

Купити анальну пробку з каменем в Україні ви можете на нашому сайті - це легко і просто, а доставку можна замовити зручним вам способом до Києва або іншого населеного пункту.

369грн.
429грн.
459грн.
619грн.
659грн.
239грн.
Немає в наявност
249грн.
Немає в наявност
259грн.
Немає в наявност
269грн.
Немає в наявност
289грн.
Немає в наявност
379грн.
Немає в наявност
389грн.
Немає в наявност
399грн.
Немає в наявност