Анальні кульки

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар

Сідниці - одна з найбільш сексуально привабливих частин тіла, а в анусі прихована величезна кількість нервових закінчень. Це чутлива ерогенна зона, стимуляція якої дозволить досягти оргазму фантастичної сили.

Анальні буси - іграшка для тих, хто хоче урізноманітнити інтимне життя, пізнати своє тіло, зробити приємність партнеру. Буси для анала можуть складатися з 2-10 кульок різного діаметру, кольору, матеріалу. Найчастіше вони виготовляються з:

  • пластика;
  • силікону;
  • латексу.

Діаметр намистин може бути однаковим або поступово збільшуватися - такі конструкції називають «ялинкою».

Секс-шоп Ловеласка - це ваша можливість вибрати оригінальний стимулятор. В асортименті маса варіантів відтінків, форм, розмірів, є навіть кульки з вібратором.

Пікантний аксесуар у вигляді ланцюжка намистин стане невичерпним джерелом насолоди для чоловіків і жінок. Дамам він допоможе досягти не менш яскравого оргазму, ніж при вагінальному сексі, а також зробити кульмінацію традиційного акту більш потужною.

Чоловіки відчують незнане раніше задоволення від проникнення в цю зону, отримають більш гостре відчуття насолоди від петтинга, мастурбації або класичного сексу. Для цього досить «сховати» в анал будуть приховані чарівні кульки. Подібний масаж корисний також для профілактики простатиту і геморою.

Особливості анальних намистин

Головна умова отримання задоволення: при введенні іграшки потрібно повністю розслабитися. Також буде потрібний спеціальний лубрикант, оскільки в задньому проході не виділяється спеціальна змазка. Лубрикант для анала має бути більш густим і в'язким, ніж вагінальний.

Купити анальні кульки можна для першої проби тим, хто ще не має досвіду експериментів з анальними ласками. Вводити кульки потрібно поступово, м'якими рухами, прислухаючись до відчуттів і слідуючи бажанням тіла. Ривки або різкі рухи можуть стати причиною травми.

Для початку можна використовувати не всі кульки на нитці або стрижні, а дві-три, готуючи тіло до більш глибоких пестощів.

Як вибрати кульки для анала

Орієнтуйтеся на власні бажання і фізіологічні особливості, якщо купуєте іграшку для себе. Парі слід обирати анальні кульки за обопільної згоди. Для дівчат часто важливий колір моделі, а для сильної статі - розміри намистин і додаткові функції. Враховуйте, що такі іграшки не підходять для вагінального сексу.

Замовити в інтернет-магазині Ловеласка

Відкрийте потрібний розділ нашого каталогу і переконайтеся, що вибрати є з чого. Ціна на кульки для анала залежить від матеріалу, кількості намистин, вбудованої вібрації і виробника - обирати вам. Доставка здійснюється в Київ та інші регіони України зручним вам способом. Товар буде загорнутий в непрозору упаковку, і отримання такого відправлення вдома, на роботі або поштовому відділенні не скомпрометує вас.