Масажери для простати

Знайдено: 1 - 24 серед 99 товарів

Кожен чоловік відчуває занепокоєння, коли розмова торкається теми простатиту. Адже це захворювання - одне з найбільш поширених, близько 30% представників сильної статі старше 40 років знають про нього не з чуток. Попередити або зупинити хворобу насправді легко - купити масажер простати.

Прилад вводиться через анус всередину тіла і впливає на простату зсередини - такий масаж є найбільш ефективним і гарантує швидкий результат: активізується робота передміхурової залози і зростає вироблення секрету.

Процедуру слід повторювати щодня. Пам'ятайте, що простіше попередити цю неприємну проблему, ніж потім тривалий час лікувати хронічне захворювання!

Масажер простати при регулярному і правильному використанні:

 • забезпечує профілактику простатиту, захворювань сечостатевих органів і геморою;
 • подовжує статевий акт;
 • підвищує сексуальність загалом.

Використовується пристрій не тільки за медичним призначенням, але й як пікантна інтимна іграшка. Регулярно використання масажеру для простати зробить оргазм яскравішим і подарує невідомі раніше чуттєві переживання. В Україні купити прилад можна в секс шопі Ловеласка - вибір і ціни порадують.

Види стимуляторів простати

Вироби виготовляються з урахуванням анатомічних особливостей чоловічого тіла. Вони невеликі, оскільки місце масажу знаходиться на відстані 8-11 см від сфінктера, і тонкі, щоб не викликати неприємних відчуттів при введенні. Вигнута форма потрібна, щоб кінчик моделі делікатно впливав на потрібну зону.

У секс шопі Ловеласка запропроновані варіанти з різних матеріалів:

 • латекс;
 • силікон;
 • пружний гель;
 • ПВХ та ін.

Ціна на стимулятор простати залежить не лише від матеріалу, але й від виду пристрою. Вони можуть бути електричні, магнітні та вібраційні. Останні користуються особливою популярністю завдяки своїй багатофункціональності.

Вібромасажери для простати для зручності можуть  бути укомплектовані виносним або дистанційним пультом. Вибрати режим роботи пристрою можна на свій розсуд. Починати потрібно зі слабких коливань і продовжувати, прислухаючись до тіла та регулюючи інтенсивність впливу.

Показання до застосування

Рекомендується мати такий прилад в запасі всім чоловікам старше 40 років, особливо тим, хто пов'язаний з «сидячою» роботою і веде малорухливий спосіб життя.

Сеанси масажу показані при:

 • відчутті болю під час сечовипускання;
 • болю та печії в області простати;
 • зниженні сексуального потягу;
 • статевому безсиллі.

Профілактичне застосування сприяє збереженню статевої функції на довгі роки і подовженню чуттєвих утіх в ліжку.

Техніка використання масажерів простати

Перед введенням в анальний отвір масажер і місце входу обов'язково потрібно обробити лубрікантом. Рекомендуються змазки на базі силікону або води. Лежачи на боці і підтягнувши коліна до грудей, треба просунути пристрій в анус на 5-7 см. Тривалість сеансу становить 5-8 хвилин, деякі моделі забезпечені таймером, який просигналізує про закінчення процедури.

Подбайте про своє здоров'я і збереження чоловічої сили на довгі роки. Покупки в Ловеласка абсолютно конфіденційні, а доставка здійснюється в Київ та інші регіони.