БДСМ іграшки та атрибутика

Знайдено: 1 - 24 серед 489 товарів

БДСМ іграшки викликають жвавий інтерес як досвідчених знавців сексуальних забав, так і новачків, які ніколи не пробували грати в ліжку в «наказ-підпорядкування», але готові до сміливих експериментів.

Інтерес до подібних розваг освячений багатовіковою традицією. Як не згадати одіозного француза де Сада або австрійця Леопольда фон Захер-Мазоха ...

Садо-мазо забави можливі лише за наявності повної довіри між партнерами. При цьому жертва виконує всі накази домінанта, а він, відповідно, повинен не тільки демонструвати владу, але й піклуватися про нижнього: біль і дискомфорт раба не дозволять отримати 100% задоволення і пану. Тому товари для бдсм радимо обирати разом, обговорюючи кожну деталь і водночас вигадуючи нові сценарії рольових ігор - це таке збудливе і захоплююче заняття!

Товари для інтимної гігієни і садо-мазо ігор, еротична білизна та аксесуари, БДСМ іграшки та атрибутика - ось далеко не повний перелік того, що ви знайдете на нашому сайті. Інтернет-магазин дарує можливість купити пікантні штучки, які зроблять bdsm-сесію неповторною і незабутньою, додадуть ігор гостроти й оригінальності.

Атрибутика для БДСМ

Те, що подобається чоловікам і жінкам, якщо воно приносить їм задоволення, можна називати як завгодно - це не зменшить захоплення партнерів, найвірогідніше спрацює принцип «забороненого плоду». Секс іграшки bdsm, представлені в нашому каталозі, допоможуть здійснити найсміливіші фантазії та реалізувати потаємні бажання. Кожна пара в залежності від уподобань підбере щось цікаве:

  • наручники з металу, пластику, штучного хутра, «стрічки кохання» і мотузки для бондажа;
  • нашийники з різних матеріалів;
  • кляпи;
  • маски для «саба» і «пана» з різноманітних матеріалів, колір теж можна обрати на свій розсуд;
  • батоги і стеки для флагеляції.

Це далеко не всі фетиш іграшки, які ми пропонуємо покупцям. Тим, хто вважає, що знає про секс все, варто хоча б раз зазирнути до секс-шопу Ловеласка.

Зверніть увагу на дизайн. Лаконічні вироби чорного кольору - з мінімумом деталей і кріплень, брутальні аксесуари з заклепками, ременями або шипами, вишукані моделі з мереживом, стразами, прикрасами, що збуджують бажання, - будь-яка рольова гра, каприз «пана» або «раба» ми виконаємо із задоволенням, надавши в найкоротший термін все необхідне. Доставка замовлень здійснюється зручним для вас способом в будь-який куточок України. Конфіденційність гарантована!

Вибрати БДСМ іграшки в Ловеласка

Кожна пара проходить свій шлях, і чимало партнерів не задовольняються традиційними позами. В каталозі Ловеласка ви знайдете те, що урізноманітнює сексуальне життя, і девайси для БДСМ - тільки незначна частина асортименту. Консультанти завжди знайдуть чим здивувати найдосвідченіших покупців.

Ми пропонуємо продукцію перевірених виробників, виготовлену з безпечних гіпоалергенних матеріалів. Вироби відповідають найвищим стандартам якості. Можна подивитися відгуки покупців і описи та керуючись отриманою інформацією, купити вподобані моделі.

Нехай сексуальне життя приносить вам і вашим партнерам тільки радість і задоволення!