Електростимулятори

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Що таке електросекс?

Електростимулятор для сексу - одна з найбільш незвичайних секс іграшок, яка може використовуватися для сольних розваг, для збудження еротичних зон партнерів під час прелюдії, розслабляючого масажу і бдсм-ігор. Вплив слабкого струму на ерогенні зони тіла викликає приплив крові і робить їх особливо чутливими.

Електросекс - це скорочення інтимних м'язів під впливом імпульсного струму, який в залежності від сили викликає приємні відчуття або біль. Секс-шоп Ловеласка пропонує моделі для жінок:

  • на соски;
  • на лобок і клітор;
  • вагінальні;
  • анальні.

З їх допомогою жінка може отримати незабутнє сексуальне задоволення і запаморочливий оргазм. Під час сольних розваг накладки можна закріпити під білизною, звільнивши руки для ласк і маніпуляцій з іншими іграшками.

Чоловіків ми також не обділили увагою, для них електро секс іграшки:

  • на груди і лобок;
  • для простати;
  • для пеніса;
  • анальні.

Будь-який електросекс складається з двох елементів: блоку живлення і одного електростимулятора або набору зйомних електродів для зовнішнього або внутрішнього впливу. Сила струму регулюється і не може встановлюватися вище безпечного рівня.

Зовнішні електроди - це накладки на певні зони тіла, внутрішні зазвичай виготовлені у вигляді фалоімітаторів і анальних пробок. Стимулятори для члена можуть бути також кільцевими або у вигляді катетера, що вводиться до сечовивідного каналу. Дамські моделі електросекса іноді поєднуються з помпою для вагіни або фалоімітатором подвійного проникнення.

Особливо популярні пристрої у шанувальників БДСМ-розваг - вони задовольняють бажання «пана» підкорювати «саба» і одночасно дарують нижньому приголомшливе еротичне задоволення.

Купити електросекс для масажу або екзотичних пристрасних забав ви можете онлайн в інтернет-магазині Ловеласка. Перед використанням обов'язково ознайомтесь з інструкцією. Варто утриматися від експериментів тим, хто страждає гострими або хронічними захворюваннями серця і судин. Не забудьте купити в комплекті лубриканти - вони зведуть до мінімуму ймовірність опіку або подразнення шкіри.