BDSM кляпи

Знайдено: 1 - 24 серед 53 товари

Кляпи часто використовуються з аксесуарами, що обмежують рухи: наручниками, бандажем, мотузками для садо-мазо ігор. Вони використовуються для чоловіків і жінок, тож можуть бути як невеликими і досить витонченими, так і брутальними, навіть грубими.

Сексуальна іграшка складається з ременя, металевих утримувачів і власне затички в формі кульки, кільця, фалоса. Бдсм кляп може кріпитися не одним ременем, а за допомогою збруї або бути частиною маски на голову, мати вигляд  стильного замок або трубки, що дозволяє «пану» проникати в рот нижнього.

Кляп в рот може використовуватися не тільки під час бдсм-сесії, а й як доповнення еротичного вбрання для інтимних ігор - покусування кульки на тоненьких ремінцях дуже збуджує і швидко заводить партнера.

У нашому sex-shop Ловеласка ви знайдете різноманітні моделі з ременями з натуральної або штучної шкіри, прості або з прикрасами, чорні або кольорові - на свій смак. Ціна на них залежить від бренду виробника, матеріалу, дизайну.

Застосування кляпів для рота

Вироби із задоволенням купують любителі експериментів і садо-мазо розваг разом з іншими обмежувачами. Повна нерухомість і безпорадність дозволяє сабміссиву гостріше відчувати дотики, отримувати яскраві переживання, а пану – відчувати невимовне задоволення від повного підпорядкування нижнього.

Бдсм-кляпи для сексу, представлені в нашому каталозі, максимально безпечні, мають отвори, що забезпечують «рабу» вільне дихання. Діаметр кульки або фалоса у більшості випадків становить близько 4,5 см і виготовлені вони неодмінно з еластичного м'якого матеріалу, який можна кусати в пориві пристрасті та заглушити крик, перетворивши його в придушений пристрасний стогін.

Перед початком інтиму партнерам потрібно домовитися про умовний сигнал, за яким забави буде припинено - саб із заткнутим ротом не зможе повідомити про проблему чи покликати на допомогу. Домінанту потрібно стежити, щоб нижній не закидати голову в процесі забав - так є ризик захлинутися слиною.

Кляп для рота - бдсм іграшка, використання якої можливо при повній довірі і взаєморозумінні пари. Однак для досвідчених цінителів пікантних насолод вона стане джерелом незабутніх вражень, оскільки:

  • загострює почуття під час прелюдії і сексу;
  • приглушує надмірно гучні крики і стогони, що дозволяє користуватися іграшкою в готелях;
  • при виборі моделі з кільцем є чудова можливість займатися оральним сексом;
  • дає можливість нижньому зняти стрес, кусаючи кульку або пробку;
  • прекрасно доповнює костюм для рольової гри.

Купити вподобаний аксесуар ви можете в нашому інтим-магазині, доставку гарантуємо швидку і конфіденційну.