Кляп кільце

Знайдено: 1 - 13 серед 13 товарів

Кляп кільце викликає підвищену цікавість у шанувальників рольових садо-мазо ігор, а також користується попитом у тих, хто хоче поекспериментувати або провести пікантну фотосесію.

Кляп не закриває рот і дає можливість дихати, але фіксує щелепи у відкритому стані. Таким чином кляп працює як розширювач - пан може зайнятися з сабом оральним сексом. Такий незвичний мінет моментально збуджує: домінант впивається владою і підкоренням партнера, а «раб» відчуває повну безпорадність і приниження, які дарують особливо гострі та яскраві відчуття й переживання.

Бдсм кляп з кільцем кріпиться на голові за допомогою м'яких еластичних ременів з різних матеріалів:

  • натуральної або штучної шкіри;
  • оксамиту;
  • атласу.

Зазвичай вони чорні, але можна вибрати і кольорову модель. Кільце виготовляється з нержавіючої сталі. Догляд за моделлю потрібен мінімальний - після бдсм сесії досить промити кляп в теплій воді з милом і висушити.

Як вибрати цей аксесуар

У нашому секс шопі Ловеласка вибір таких іграшок широкий - якщо ви розгубилися від розмаїття товарів, можете звернутися до нашого консультанта. Він без зайвих питань допоможе вибрати потрібну модель і оформити доставку в будь-який регіон країни.

При виборі першим критерієм має бути безпека. Кріплення кільця - ремені, стрічки, збруя або маска - не повинні сильно здавлювати голову або бути занадто просторими. Діаметр кільця слід обирати особливо ретельно - занадто широко відкритий рот може стати причиною спазму гортані, також виникає ризик захлинутися слиною.

Задовольняючи пристрасть, верхньому слід дбати про підкореного, стежити за його реакцією. Нехай ваша пристрасть завжди буде жагучою і обапільною, а найекстравагантніші втіхи - безпечними і приємними.