Кляп кулька

Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарів

Кляп куля - еротична іграшка, один з найбільш затребуваних аксесуарів у шанувальника бдсм забав. Що може бути більш збуджуючим, ніж невиразні пристрасні вигуки та стогони?

Куля з м'якого безпечного матеріалу, надійно закріплена в роті «раба», заглушить крики. Позбавлення можливості говорити принесе задоволення нижньому - безпорадність робить відчуття більш гострими, а партнера – ще більше бажаним. «Пана» буде заводити необмежена влада над сабом і шанс реалізувати найсміливіші сексуальні фантазії, який нижній виконає слухняно і незаперечно.

Кляп з кулькою зазвичай кріпиться до голови за допомогою одного ременя з натуральної шкіри або м'якого якісного шкірозамінника, але є моделі, що фіксуються на голові за допомогою спеціальної збруї. Бдсм девайс повинен фіксуватися щільно, але не тиснути і не провисати занадто вільно.

Класичний кулька має діаметр 44-45 мм і розміщується в роті раба, але в нашому каталозі можна знайти «заглушки» й більшого розміру. Під час сексу раб має можливість кусати кляп - він безпечний для зубів і водночас достатньо міцний, щоб не розвалитися. Зазвичай матеріалом для них служать:

  • м'який пластик;
  • гума;
  • каучук;
  • поліуретан.

Сексуальні дрібнички для садо-мазо ігор ви можете купити в секс шопі Ловеласка і замовити доставку до будь-якого населеного пункту України.

Використання кляпа з кулькою в рольових іграх

У рольовій грі кляп з кулею є символом влади домінанта і беззастережної покори нижнього. Вироби, представлені в нашому каталозі, максимально безпечні, мають отвори для дихання, достатньо м'які, щоб не пошкодити зуби.

При використанні таких девайсів необхідно дотримуватися певної «техніки безпеки» - домовитися про умовний сигнал, яким «раб» може дати знати, що йому погано. Домінант повинен стежити, щоб партнер не захлинувся слиною. Застосування іграшки при алергії, астмі, застуді або нежитю протипоказано - дихання нижнього має бути абсолютно вільним.