Маски для БДСМ

Знайдено: 1 - 24 серед 59 товарів

Маска для сексу - оригінальний і надзвичайно збуджуючий аксесуар, один з найбільш популярних атрибутів у прихильників БДСМ розваг. Це не просто іграшка, це інструмент тонкого психологічного впливу на партнера.

Бдсм маска «знеособлює» партнера, загострює відчуття нижнього. Адже коли людина нічого не бачить, вона стає набагато чутливішою до будь-якого впливу, набагато гостріше відчуває кожен дотик або рух «пана». Найменша зміна пози для нього несподіванка.

Однак такі іграшки далеко не єдині в нашому каталозі. Секс-шоп Ловеласка пропонує й інші варіанти - з отворами для очей і рота, із застібками, а також розкішні моделі зі стразами, пір'ям, мереживом, різноманітними прикрасами, які підкреслюють статус домінуючого коханця або допомагають створити більш вишуканий образ у рольовій сексуальній грі.

Який би вибір ви не зробили, еротичні маски подарують незабутні та надзвичайні відчуття від сексу.

Види секс масок

Прихильники екзотичних любовних утіх зможуть вибрати на нашому сайті маски на свій смак. Незалежно від виду це перевірені безпечні вироби, що надійно тримаються на голові, не заважають и не створюють дискомфорт. Вони дозволяють повністю віддатися новим переживанням, не хвилюючись ні про що.

Типи масок:

  • закриває очі, залишаючи відкритим обличчя - це ідеальний спосіб отримати максимально гострі переживання від близькості;
  • декоративні фігурні маски з отворами для очей і в деяких випадках - для рота, що дозволяє створити певний образ;
  • інтим маска для пана, що підкреслює його статус та чільне місце;
  • глуха маска на голову без отворів - рабу залишається лише беззаперечно підкорятися;
  • шолом для БДСМ для витончених експериментаторів - невеликі прорізи для очей і рота можна застебнути або розкрити - на розсуд або з примхи володаря.

Садо-мазо маски можуть бути з різних матеріалів - від шкіри до ніжного мережива. Різноманітність дизайну вразить навіть досвідчених майстрів бдсм-розваг: заклепки, шпильки, брутальні ремені, пір'я, стрази, блискітки, бахрома і безліч іншого декору. Кольорова гамма задовольнить найвибагливіших клієнтів. Є варіанти виключно для чоловіків, для жінок і моделі унісекс.

Купити в sex-shop Ловеласка

Пов'язка на очі bdsm - це пікантний подарунок для партнера та іграшка, яка додасть «перчику» в пристрасні ігри та любовні втіхи. З якісними товарами для подібних розваг з Ловеласка підкоряти і підкорятися буде справжньою насолодою. Купити маски та інші аксесуари можна абсолютно конфіденційно, доставка здійснюється в Київ та інші регіони України.