Нашийник для БДСМ

Знайдено: 1 - 24 серед 47 товарів

Нашийник для сексу - неодмінний атрибут бдсм-сесії, це символ влади «пана» і покірності «раба». Він може використовуватися в рольових садо-мазо іграх як для чоловіків, так і для жінок.

Чоловічі нашийники зазвичай чорні або коричневі, без декору або з брутальними шипами, заклепками, пряжками. Він має надзвичайно збудливий вигляд і викликає сміливі бажання й еротичні фантазії. Щоб приручити небезпечне створіння і домогтися покірності, «пані» може посадити його на поводок, прив'язати до ліжка. Для таких забав рекомендуємо обирати модель з кільцем або петлею для кріплення повідця.

Зважайте, що навіть дуже сильний чоловік може відчувати дискомфорт від різких ривків, вони небезпечні для здоров'я партнера - можуть пошкодити шкіру, спровокувати гематому і навіть зміщення хребців шиї. Саме тому бдсм нашийники з повідцем слід купувати широкі, з м'якою внутрішньою поверхнею. Це стосується в рівній мірі чоловіків і жінок.

Нашийники для жінок можуть бути аскетичними і максимально простими або вишуканими, схожими скоріше на прикрасу. Дизайн, колір, прикраси дамських девайсів вражають уяву - в секс-шопі Ловеласка надзвичайно широкий вибір! Доповненням еротичного «кольє» можуть бути:

 • заклепки;
 • стрази;
 • штучне або натуральне напівкоштовне каміння;
 • вишивка;
 • пір'я;
 • хутро;
 • ланцюжки.

Широкі моделі, в тому числі з кільцем для повідця, підходять виключно для пристрасних ночей. Вузенькі, витончені бдсм нашийники в sex-shop Ловеласка представлені дуже широко і прекрасно впораються з роллю оригінальної прикраси. Їх можна носити на вечірки або й щодня, підібравши відповідне вбрання та аксесуари.

Матеріали нашийників для БДСМ

Провідні виробники секс-індустрії випускають вироби з різноманітних матеріалів.

Металеві кільця для жорсткого підкорення підкреслюють приниження «саба», але вони найбільш травмонебезпечні, тому використовувати їх слід надзвичайно обережно.

Найбільш популярними є моделі з:

 • натуральної шкіри;
 • хутра;
 • цупкої тканини;
 • латексу.

Як обирати і застосовувати

Зверніть увагу на розмір і можливість його коригувати. Фіксатор не повинен тиснути або обмежувати рухи, але не повинен і бути занадто вільним на шиї - так він швидко натре шкіру, доставляючи неприємні відчуття «рабу». Домінант повинен демонструвати панування, але не завдавати шкоди здоров'ю нижнього.

Активна роль передбачає відповідальність за здоров'я партнера, який підкорюється, тому бдсм-іграшки рекомендуємо вибирати разом. Нашийник не повинен бути надто обтяжений прикрасами, інакше він виявиться занадто важким та незручним.

Представлені в Ловеласка моделі приємні на дотик, не залишають на шкірі слідів фарби, естетичні. Купити можна будь-який - і ви будете задоволені якістю!