Двосторонній фалоімітатор

Знайдено: 1 - 24 серед 37 товарів

Подвійний фалоімітатор давно став одним з найпопулярніших товарів у реальних і віртуальних секс-шопах. Ділдо з двома «робочими» головками використовується для мастурбації або інтимних ігор гомо- і гетеросексуальних пар. Цей інструмент для отримання приголомшливого сексуального задоволення може дарувати казкову насолоду жінкам і чоловікам, стимулюючи найчутливіші ерогенні зони.

Двосторонній фалос зазвичай має досить реалістичний вигляд, проте від звичайного імітатора чоловічого члена відрізняється наявністю двох голівок, розмірами і специфічною формою - у вигляді букви U або рівного стрижня.

Обирати фалоімітатор слід дуже ретельно, оскільки найменший дефект викликає дискомфорт і може зіпсувати задоволення відразу обом партнерам. Інтим магазин Ловеласка пропонує якісні подвійні фалоімітатори від перевірених виробників, які мають бездоганну репутацію на ринку секс-продукції.

Подвійна ласка з двостороннім фалосом

Для самозадоволення або щоб зробити приємність подрузі використовуються вигнуті моделі з кінцями різної або однакової довжини, причому імітацією збудженої голівки закінчується тільки один з них, вагінальний, призначений для стимуляції піхви. Другий кінець, більш тонкий і короткий, буде ніжно впливати на чутливі точки ануса. У сумі ці відчуття незмінно доводять жінок до чуттєвого екстазу. Іграшкою із задоволенням користуються гетеросексуальні пари, які хочуть отримувати яскраві та різноманітні враження від близькості.

Стрижень фалос має у більшості випадків надзвичайно реалістичний вигляд і використовується в любовних іграх одностатевих пар. Довжина його зазвичай перевищує 25 см, що дозволяє досягти максимального проникнення і чудового оргазму синхронно з партнером. Він вводиться до вагіни або ануса, згинаючись і м'яко впливаючи на ерогенні точки.

Такі моделі повинні бути особливо гнучкими і якісними, оскільки отримують водночас подвійне навантаження. Перевірити надійність моделі легко, зігнувши її. Якщо після випрямлення на поверхні не залишиться ніяких слідів, цьому мовчазному і невтомному учаснику пристрасних ігор можна сміливо довіритися.

Підбираємо модель подвійного ділдо

Купити двосторонній фалоімітатор з нашого каталогу можна за лічені хвилини. А ось вибір оптимального варіанту – більш тривалий процес. Зверніть особливу увагу на матеріал. Це може бути:

  • латекс;
  • гель;
  • кібершкіра;
  • медичний силікон;
  • PVC та інші матеріали.

Тверді негнучкі стрижні бувають зі скла і металу - це варіанти для любителів дуже міцних ласк, які безмежно довіряють партнеру. Ціна буде залежати від матеріалу та фірми-виробника.

Зверніть увагу на товщину стержня, бажано підбирати її з урахуванням анатомічних особливостей і побажань своїх і партнера.

Як і де купити

Інтернет-магазин Ловеласка користується довірою покупців і дорожить репутацією, тому пропонує іграшки для любовних утіх відмінної якості та гарантує покупцям повну конфіденційність. Доставка замовлень здійснюється в Київ та інші міста. Україна - велика країна, але замовлення буде доставлене точно у домовлений час зручним вам способом.

709грн.
Немає в наявност