Фалоімітатор на присосці

Знайдено: 1 - 24 серед 146 товарів

Член на присосці - дивовижний винахід секс-індустрії, за допомогою якого жінка може отримати нереальне задоволення. Адже з такою іграшкою в її владі опиняються всі чоловіки планети - досить закріпити ділдо, закрити очі і уявити найпристраснішого мачо. Фалоімітатори часто мають реалістичний вигляд, імітуючи чоловічий фалос з великою точністю: зі збудженою голівкою, венозною сіткою і навіть яєчками, вкритими м’якеньким волоссям. На дотик деякі вироби неможливо відрізнити від справжнього чоловічого статевого органу.

Іграшка кріпиться за допомогою надійної вакуумної присоски до будь-якої гладенької поверхні:

  • кахельної плитки або ванної;
  • столу;
  • стіни;
  • підлоги;
  • спинки ліжка.

Випробувати такого невтомного коханця в справі можуть навіть дівчата, які раніше не користувалися секс-іграшками: потрібно прислухатися до свого тіла і виконувати його найпотаємніші бажання, не соромлячись пристрасних фантазій.

Багато пар звертають увагу на такі іграшки і купують їх, щоб урізноманітнити спільні сексуальні забави.

Перевага ділдо на присосці

Хвиля цікавості до цього пристрою викликаний і тим, що останнім часом фалоімітатори на присосці стали виготовлятися  з різноманітних матеріалів:

  • латексу;
  • гелю або медичного силікону;
  • пластика;
  • кібершкіри.

Варіації відтінків і дизайну фалосів вражають уяву - від реалістичних тілесного кольору (причому не тільки світлого, але і «афро» - насиченого шоколадного) до дизайнерських моделей рожевого, малинового, блакитного, фіолетового та інших кольорів.

Купити фалоімітатор на присосці можна в секс шопі Ловеласка - це легко зробити в Києві та будь-якому іншому місті України. Ми гарантуємо якість товару, а ціна залежить від того, який бренд, модель і матеріал ви оберете. В асортименті є як бюджетні пластикові фалоімітатори, так і дорогі фалоси з кібершкіри.

Як використовувати

Простота - ознака досконалості, і до фалоімітаторів на присосці це має безпосереднє відношення. Досить закріпити виріб на гладкій поверхні і віддатися хвилям еротичних фантазій та експериментувати в будь-яких позах. При виборі враховуйте свої можливості та будову інтимних органів - одним дамам досить стандартних габаритів 14-17 см, комусь для досягнення екстазу потрібен гігант довжиною понад 20 см. У будь-якому випадку слід користуватися лубрикантом, віддаючи перевагу тому, яким більше подобається і підходить для конкретного штучного члена. Купити змазку та спеціальну олію різних типів також можна в секс шопі Ловеласка.

439грн.
449грн.
469грн.
549грн.
929грн.