Фалоси з сім'явипорскуванням

Знайдено: 1 - 2 серед 2 товари

Для досягнення чуттєвого екстазу від еротичних ігор з використанням штучного фалоса жінкам може не вистачати однієї єдиної деталі – почуття, як розливається всередині чоловіче сім'я. Здавалося б, еякуляцію імітувати неможливо, але сучасна секс-індустрія розвивається стрімко, тому в асортименті секс шопа Ловеласка з'явився ексклюзивний товар - фалоімітатор з сім'явипорскуванням.

Фалоімітатор, що кінчає - максимально реалістична імітація чоловічого фалоса за всіма параметрами:

  • розмір;
  • функції;
  • тактильні відчуття;
  • форма і колір.

Це ідеальний сексуальний партнер, який гарантує жінці повноту еротичних переживань від любовних ігор, завжди готовий виконати будь-яку забаганку. Іграшка подарує змогу насолоджуватися і задовольняти навіть незвичайні чуттєві бажання в найрізноманітніших позах і в будь-якій обстановці. Тож не соромтеся втілювати найсміливіші фантазії.

Принцип дії фалоса з сім'явипорскуванням

Ділдо привертає увагу натуралістично формою і габаритами - довжина сягає від 15 до 18-19 см. Такі девайси виготовляються з найякісніших м'яких, приємних на дотик матеріалів, які відтворюють пружність і м’якість людської шкіри. І коли ви відчуєте, що підноситься до вершин насолоди, просто натисніть зручну кнопку - і тепла рідина заповнить вас і подарує неймовірні відчуття. Обсяг резервуара для води можна обирати на свій розсуд.

В якості рідини може використовуватися як трохи підігріта вода, так і спеціальні їстівні лубриканти, підігріті до температури людського тіла. Для використання девайса також будуть потрібні спеціальні лубриканти, що роблять проникнення фалоімітатори в глиб тіла приємним.

Чим привабливий

Можливість кінчати одночасно з партнером - це особливе задоволення, і фалоімітатор гарантовано забезпечить його. Ціна на фалоімітатор з сім'явипорскуванням, звичайно, трохи вища, ніж на звичайні моделі, але задоволення того варте.

Купити іграшку, речовину для заповнення резервуара, лубриканти і засоби по догляду можна в інтим магазині Ловеласка. Це дуже зручно, оскільки дозволяє відразу ж почати експериментувати і відкривати нові радості сексу. Доставка абсолютно конфіденційна і здійснюється в усі міста України.