Fleshlight мастурбатори

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Мастурбатор fleshlight - порівняно недавній винахід, тому іграшку сміливо можна назвати високотехнологічною та гіперреалістичною. Зовні модель нагадує ліхтарик довжиною від 15 см до 25 см з пластиковим або металевим корпусом і округлою кришкою. Але під нею ховається зовсім не лампочка, а спокусливий отвір.

Флешлайт за 20 з лишком років здобув шалену популярність на ринку інтимних товарів. Для виробництва бренд використовує спеціальний матеріал Super Skin, на розробку якого було витрачено не один рік.

Цей суперматеріал не викликає алергічної реакції, не містить токсичних речовин, безпечний і на дотик його неможливо відрізнити від ніжної шкіри. Багато чоловіків навіть порівнюють мастурбатор зі статевими органами юної невинної дівчини. Щоб схожість було повною, досить опустити мастурбатор перед використанням на одну-дві хвилини в теплу воду.

Секс шоп Ловеласка гарантує, що в нашому каталозі представлені тільки оригінальні фірмові іграшки високої якості від виробника.

Різноманітність Флешлайт мастурбаторів

Бренд виготовляє флешлайт мастурбатори трьох видів:

  • вагіна (Lotus);
  • губи (Swallow);
  • анал (Forbidden).

Перший варіант користується величезною популярністю, тому що рельєф внутрішньої поверхні можна обирати на свій смак: гладенький, з борозенками і виступами, м'якими відростками або навіть шипами. Мастурбатори для прихильників гострих відчуттів в сексі доповнені вібрацією.

Пробудити палке бажання і пристрасть здатні конструкції, виготовлені за зліпками інтимних органів зірок порнофільмів. Якщо ви купите модель з дистанційним управлінням зі смартфона, то зможете повною мірою відчути себе на місці партнера гарячої красуні: дивитися фільм і рухатися всередині копії її тіла.

Мастурбатор-ротик з соковитими губками має язичок і обладнаний функцією підсмоктування, причому інтенсивність можна регулювати за бажанням.

Для любителів занурити член в тугу попку і відчути максимальне стиснення імітація ануса відмінно підійде – під часу руху в отворі виникає відчуття розтягнення, потім розмір внутрішньої порожнини відновлюється.

Застосування і зберігання

Купити fleshlight і надійно заховати його в оселі або в іншому місці може будь-який чоловік - виріб займає небагато місця і має абсолютно невинний вигляд. Практична форма дозволяє зручно утримувати конструкцію в руці та робити поступальні рухи. Не проблема закріпити штучку між подушок або на іншій поверхні та поекспериментувати з позами.

Після застосування еротична штучка потребує найпростішого догляду: її слід помити в теплій воді з антибактеріальним засобом і обробити спеціальним тальком для Super Skin або кукурудзяним крохмалем.

Інтим магазин Ловеласка забезпечить доставку вподобаного пікантного аксесуара в будь-який населений пункт України.