Насадки на член

Знайдено: 1 - 24 серед 245 товарів

Думка, що насадки на пеніс потрібні тільки тим чоловікам, які незадоволені розмірами свого статевого органу, хибна. Пікантна іграшка створена для уважних і турботливих коханців, які хочуть, щоб половинка отримала від близькості максимум задоволення.

Різноманітність насадок дозволяє проникнути в найпотаємніші і чутливі місцинки жіночого тіла, стимулювати ерогенні зони і точку G вусиками і відростками, подарувати яскравий оргазм обом.

Чоловічі насадки для члена, представлені в секс шопі Ловеласка, відрізняються формою, розміром, матеріалом, але всі вони гарантовано подарують партнерам неймовірні сексуальні переживання.

Конструкції насадок продумані так, щоб відтягти час еякуляції і зробити статевий акт більш тривалим. При цьому дівчата пізнають нові відчуття, спричинені зміною форми статевого органу партнера, а чоловіки пізнають не менший захват, ніж зазвичай, але протягом більш тривалого часу.

Які бувають насадки на пеніс

Купити насадку на член в Україні можна за дуже доступною ціною. Створіть власну колекцію пікантних аксесуарів і разом з партнеркою вибирайте, з якою моделлю експериментувати цього вечора. Це буде надзвичайно збудливою прелюдією до любовних утіх.

Пропонуємо різні види насадок:

  • з різноманітним рельєфом, виступами та відростками;
  • ерекційні та віброкільця;
  • подовжуючі і потовщуючі член;
  • з вібраторами для стимуляції чутливих зон у нього та у неї;
  • подвійні, що забезпечують проникнення одночасно в піхву і анус.

Ціна залежить від матеріалу і функціональності виробу.

Не бійтеся експериментувати!

Якщо ви хочете відчути себе секс-гігантом і довести подругу до екстазу, спробуйте різні насадки. Кожна - це нове відчуття і задоволення. Використання виробів згідно з інструкцією не принесе шкоди здоров'ю, вони надійно тримаються і знімаються одним рухом. Щоб експеримент був ще приємнішим, користуйтеся лубрикантами, який підходить до матеріалу іграшки.

Змазку на різноманітних основах можна придбати в Ловеласка разом з іграшкою. Доставка покупки здійснюється абсолютно конфіденційно і максимально швидко - до Києва та інших населених пунктів країни.

389грн.
589грн.