Віброкільця

Знайдено: 1 - 24 серед 56 товарів

Віброкільце - найпопулярніша сексуальна іграшка в Україні, її із задоволенням купують чоловіки і жінки, які хочуть подарувати одне одному насолоду та нові еротичні переживання.

Адже основна функція пікантної штучки - подовжити секс і зробити його яскравішим і потужнішим. Ефект досягається за рахунок уповільнення кровообігу в члені в стані ерекції. Так еякуляція настає пізніше, а чутливість ерогенних зон стає значно більшою. При правильному виборі розміру кільця і неухильному дотриманні правил використання ця процедура абсолютно нешкідлива.

Віброкільце підсилює збудження і стимулює найчутливіші точки тіла за рахунок вбудованих вібраторів. Якщо він один, то вплив здійснюється або на мошонку чоловіки, або на клітор жінки. Іноді кільце з «чоловічим» масажером має еластичні вусики або відростки, які погладжують піхву партнерки, наближаючи оргазм, роблячи його ще більш тривалим і казковим.

Ціна на віброкільця з двома масажерами вища, але і секс з таким аксесуаром стає просто феєричним - адже неземну насолоду одночасно отримують обидва партнери.

Принцип дії віброкілець

Користуватися іграшкою просто - потрібно надіти її на збуджений член. Вона уповільнює відток крові з органу, подовжуючи тривалість статевого акту. Якщо час використання не перевищує 30 хвилин, ніяких негативних наслідків для здоров'я не буде.

При виборі слід звернути увагу на:

  • розмір, в інтим магазині Ловеласка є моделі різного діаметру, важливо, щоб кільце не було занадто тугим і не зісковзувало;
  • матеріал: медичний силікон, твердий гель, латекс або гума;
  • кількість вібраторів;
  • рельєф, тобто наявність вусиків, виступів, вушок для додаткового впливу на яєчка або клітор;
  • кількість режимів і швидкостей вібрації;
  • вид живлення: від батарейок або акумуляторів.

Вибирайте модель, якою буде зручно керувати. Вибирати режим можна за допомогою кнопок, розміщених безпосередньо на пристрої, пульта або мобільного телефону. Сучасні технології дозволяють навіть синхронізувати вібрацію з улюбленою музикою.

Не соромтеся своїх чуттєвих фантазій і бажань, радуйте кохану людину і експериментуйте з компактною універсальної іграшкою!

Як правильно використовувати

Одягати віброкільце слід обережно, користуючись лубрикантом. Змазка повинна відповідати матеріалу вироби, інакше вона може пошкодити поверхню, і іграшка стане непридатною для використання.

Кільце слід опустити до основи статевого органу. Якщо планується використовувати презерватив, надягати його потрібно після того, як на «стрижень пристрасті» надягнена іграшка. Під час фрикції вони не повинні тертися. Від тертя делікатний матеріал бар'єрного контрацептиву може порватися, а це загрожує небажаною вагітністю для дівчини і ризиком отримати інфекційне захворювання - для чоловіка.

Купити віброкільце в секс шопі Ловеласка можна різноманітних форм і розмірів - від строгих чорних без надмірностей до рожевих і червоних з вигадливим рельєфом. У нас ви можете замовити і відповідний лубрикант. Доставка здійснюється в Київ та інші міста і села країни.