Секс машини

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Технічний прогрес торкнувся всіх сторін життя, зокрема і сексу. Тепер немає потреби довго думати, як урізноманітнити чуттєві ігри з партнером або отримати задоволення самостійно чи вивчити особливості свого тіла.

Секс-машини - це невтомні, винахідливі та безвідмовні «коханці», готові виконати неймовірні сексуальні фантазії, подарувати оргазм у простій або екзотичної позі і експериментувати зі стимуляцією ерогенних зон в будь-який час.

Фак-машина може бути маленькою і величезною, яка підійде для використання в просторій кімнаті, і виконувати найрізноманітніші функції. Існують спеціальні крісла з висувним фалоімітатором - ви можете всістися у будь-якій зручній позі, розслабитися і піднестися до вершин насолоди. Змінні фалоси дають можливість використовувати такий пристрій жінкам і чоловікам.

Секс-машина - це і так звані гойдалки кохання, в яких на м'яких петлях дівчина може комфортно розміститися, а партнер надаватиме їй нових поз і даруватиме божествену насолоду від кожного вигину тіла і нахилу стегон.

Однак найбільшою популярністю користуються компактні пристрої, що підключаються до мережі. Функціонал таких механізмів різноманітний, наконечники можна міняти, установка займає лічені хвилини - тому вироби дуже популярні у чоловіків і жінок.

Інтим магазин Ловеласка пропонує на вибір пристрої, які порадують вас якістю, кількістю можливостей і ціною.

Принцип роботи секс-машини

Портативні секс-машини надійно кріпляться на вакуумних присосках до гладкої поверхні на вибір - підлоги, стільця, столу, стіни, кахельної плитки. Механізм обладнаний ручкою для зручного перенесення, вібруючим механізмом з декількома змінними насадками - в залежності від моделі, в комплекті часто додаються липучки для стегон.

Конструкція може працювати від будь-якого джерела живлення - в комплекті до виробів йде адаптер. Керувати частотою вібрацій, пульсацій, амплітудою дозволить пульт. Є моделі, керувати якими можна з мобільного телефону. 

Не забувайте використовувати лубрикант, відповідний матеріалу, з якого виготовлена насадка. Цей товар також можна купити в Ловеласка. Перед початком експериментів обов'язково вивчіть інструкцію - це дозволить використовувати чарівну штучку з максимальним задоволенням.

Незвичайне сексуальне задоволення

Купити секс-машину – це забезпечити собі різноманітність в інтимному житті не на один місяць. Адже у ваших силах міняти все:

  • обстановку;
  • інтенсивність руху;
  • розмір і вид насадки.

Надзвичайне задоволення можна отримувати навіть в поїздці - конструкції упаковані в зручні чохли, за виглядом яких зрозуміти, що всередині, неможливо. Це також гарантує конфіденційність доставки. Онлайн замовлення ви можете зробити у зручний час, вказавши спосіб отримання і місце - Київ або інший регіон України.