Гойдалки кохання

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Гойдалки кохання - оригінальний любовний атракціон, який пробудить сміливі чуттєві фантазії і дозволить відчути таку нестримну пристрасть і потужний оргазм, про який ви і подумати не могли, займаючись коханням у ліжку або на дивані.

Гойдалки кохання подарують море задоволення парам, які прагнуть отримати від сексу нові відчуття і готові до сміливих експериментів. У sex shop Ловеласка ви знайдете те, що шукали. Унікальна конструкція відкриє нові грані пристрасті, зробить можливими найсміливіші фантазії і подарує шанс випробувати такі екзотичні пози, які в ліжку неможливі. До речі, для бажаючих випробувати пози з Камасутри така іграшка просто необхідна!

Наскільки це безпечно

Пристрій складається з м'яких еластичних ременів, що дозволяють жінці зручно розташовуватися і комфортно почуватися в будь-якій позі. Більш того, майже невловимими рухами стегон, ніг, тіла дівчина здатна регулювати стимуляцію ерогенних точок всередині вагіни або ануса.

Не потрібно хвилюватися, чи витримає виріб вашу вагу – всі гойдалки в нашому секс шопі надійні та безпечні, пройшли перевірку кріплень і розраховані на значну вагу і динамічне навантаження.

Гойдалки поділяються на дві групи: що закріплюються на дверях або підвішують на спеціальній автономної стійці. Для дівчат, які прагнуть різноманітності в пристрасних утіхах, це буде неперевершений подарунок, тому що:

  • має естетичний вигляд; 
  • розпалює пристрасть і дарує неземну насолоду;
  • зручний у використанні;
  • розкриває безмежні можливості для експериментів.

Застосування гойдалок для кохання

Гойдалки зі стійкою вимагають досить багато місця для установки, тому вивчіть свою оселю та заздалегідь визначте місце для розміщення конструкції. Клопоту з ними трохи більше, але задоволення, яке вони принесуть, того варте. «Надвірний» варіант простіше і ціна на нього менша, але специфіка кріплення дещо обмежує свободу рухів.

Купити гойдалку любові онлайн можна на сайті Ловеласка - доставка можлива в будь-який населений пункт України.