Афродизіаки

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Повсякденні клопоти, метушня, проблеми на роботі часто впливають на інтимне життя - не найкращим чином. У чоловіка пропадає бажання, жінка прохолодно реагує на пестощі - виникає взаємне невдоволення, образи.

Афродизіак легко вирішить всі ці проблеми – потрібна лише взаємна згода партнерів і бажання подарувати одне одному задоволення. Це абсолютно нешкідливі препарати, які можна використовувати зовнішньо або приймати всередину.

Сучасне «приворотне зілля» впливає на кровообіг в цілому або в певних частинах тіла, на які наноситься засіб для збудження. В результаті в організмі автоматично запускаються ті механізми, які активізуються під час прелюдії. Пробуджується бажання, з'являються пікантні фантазії, тіло збуджується - в результаті обидва партнери отримують неперевершене задоволення та потужний оргазм.

Афродизіак для сексу можна вибрати для чоловіка і для жінки. Бажано підбирати афродизіаки разом з партнером. Багато пар перетворюють власне процес нанесення афродизіака на захоплюючу інтимну гру.

Секс шоп Ловеласка представляє десятки засобів на будь-який смак. Це продукція виключно високої якості, перевірена і нешкідлива. Єдиний рекомендований запобіжний захід: перед початком використання нанесіть збуджуючий засіб на внутрішню частину руки, щоб виявити наявність алергії. Ціна залежить від типу і складу.

Які бувають збудники

Секс збудник - це препарат, який повинен викликати задоволення відразу: мати приємний смак, вигляд, консистенцію і аромат. Саме з нього починається зародження любовної пристрасті, тому Ловеласка пропонує такий великий асортимент - щоб кожен знайшов те, що потрібно:

  • краплі і таблетки;
  • мазі;
  • гелі;
  • спреї;
  • креми;
  • лубриканти.

Пероральні афродизіаки стимулюють загальний кровообіг - можна вибрати засіб швидкої або уповільненої дії. Не варто вживати їх тим, у кого є хвороби серця та судин.

При зовнішньому нанесенні афродизіаки викликають прилив крові до конкретних ділянок, роблячи їх чутливими до пестощів і дотиків. Мазі та спреї для чоловіків крім посилення бажання викликають ще і продовження ерекції, трохи відтягують настання оргазму, а значить - роблять любовні ігри більш тривалими і пристрасними.

Ефективність дії афродизіаків

Афродизіаки стимулюють і підсилюють природні процеси, тому вони надзвичайно ефективні та нешкідливі. Головне - почуття міри. Не слід використовувати збуджуючі засоби занадто часто, порушувати дозування або інструкцію з використання.

При дотриманні рекомендацій ви матимете чудовий результат і зможете отримати чуттєву насолоду разом з коханою людиною.

Доставка замовлень з Ловеласка здійснюється до Києва та інших регіонів країни.

369грн.