Парфуми з феромонами

Знайдено: 1 - 24 серед 105 товарів

Духи з феромонами викликають дедалі більшу цікавість як елегантний, вишуканий і надійний спосіб зачарувати і спокусити партнера, змусити його втратити голову від бажання. У секс шопі Ловеласка ви можете вибрати будь-який аромат - від пряного мускусного до легкого освіжаючого цитрусового або ніжного квіткового, який не просто створить навколо вас неповторну ауру.

Духи з афродизіаком допоможуть пробудити зацікавленість представників протилежної статі, якщо ви ще шукаєте свою другу половинку, або розпалити пристрасть, якщо інтимні стосунки з коханою людиною втратили іскру. Сексуальний запах огорне вас ніжним коконом, пробуджуючи відверті фантазії і еротичні мрії.

У нас ви зможете підібрати парфуми:

  • для жінок;
  • для чоловіків;
  • унісекс.

Хочете додати до інтимних ігор родзинку, порадувати себе і коханого чимось новим, пікантним - це відмінний варіант!

Принцип дії збуджуючих парфумів

Феромони - це специфічні речовини, які виробляє шкіра людини під час сексуального збудження. Одяг, парфуми, миючі засоби і антиперспіранти приховують природний збуджуючий аромат тіла.

Парфуми з феромонами містять концентрат цієї речовини. Оскільки вона не має вираженого запаху, її можна додавати до будь-якої аромакомпозиції. Цей потужний сигнал відразу ж діє на підсвідомість і викликає неусвідомлене прагнення володіти власником чарівного парфуму.

Духи не просто зачаровують оточуючих, вони додають впевненості та розкутості вам. А розкута, доброзичлива, впевнена в собі людина викликає ще більший інтерес і привертає увагу.

Парфуми, що збуджуючі первісні інстинкти, діють гарантовано і безвідмовно. В останні роки світові бренди Chanel, Dior і багато інших презентували нові лінії парфумів з феромонами. До речі, в інших серіях вони активно використовують універсальні природні феромони - амбру і мускус.

Як правильно користуватися

Інтернет-магазин Ловеласка представляє широкий асортимент «ароматів бажання». Ціна залежить від бренду виробника, обсягу і деяких інших характеристик. В описі не тільки вказані основні дані, але і є рекомендації щодо використання.

Головний принцип нанесення: знати міру і не захоплюватися. Занадто сильне амбре може викликати протилежний ефект - роздратування і неприязнь. Досить буде одної-двох крапель, нанесених на «теплі» точки - туди, де великі судини підходять найближче до шкіри: на шиї, згинах рук, зап'ястях, скронях.

Купити духи для себе або в подарунок і замовити доставку можна на нашому сайті: зона обслуговування - Київ та вся Україна. Ви можете вказати зручний спосіб і бажані терміни отримання покупки.

129грн.
129грн.