Змазка для анального сексу

Знайдено: 1 - 24 серед 55 товарів

Якщо ви любите екзотичні відчуття і завжди готові до пікантних експериментів, змазка для анального сексу вам конче необхідна. Адже навіть при дуже сильному збудженні анус не виділяє мастило, як  піхва, а проникнення «насухо» буде неприємним і болючим.

Жінкам і чоловікам потрібно подбати не лише про комфортне введення члена партнера або іграшки в анальний отвір, але й про власне здоров'я. Відсутність змазки може стати причиною саден, тріщин, анальних кровотеч і, як наслідок, запальних процесів та інфекцій.

Анальна змазка дозволяє попередити подібні неприємності. У секс-шопі Ловелавка ви знайдете широкий вибір різноманітних лубрикантів, в тому числі і для пікантних забав. В каталозі розміщена продукція виключно перевірених виробників, які отримала позитивні відгуки експертів і покупців.

Змазка для анала має специфічні властивості, тому замінювати її вагінальною не варто. Засіб відрізняється більш густою консистенцією і в'язкістю, він утворює на стінках прямої кишки і на іграшці або пенісі своєрідну тонку плівку, яка зволожить слизову оболонку, вбереже її від пошкоджень і подарує приємні відчуття від сексу.

Види анальних лубрикантів

Підбирайте лубрикант для анального сексу залежно від бажання і досвіду. Для попок, які ще не отримували таких відчуттів, знадобляться одні препарати, для тих, хто вже знає, на що здатне його тіло, інші. Зазвичай основною складовою змазки є силікон або жир.

Лубриканти для анального сексу може бути:

  • охолоджуючими і знеболюючими, які роблять нервові закінчення менш чутливими;
  • зігріваючими, який викликають приплив крові і роблять стінки ануса більш еластичними;
  • ароматизованими, що надихають на нові еротичні фантазії;
  • антисептичними, що знімають запалення.

Вибрати в Ловеласка

Ми пропонуємо різноманітні засоби в зручних невеликих ємностях у формі:

  • крему;
  • гелю;
  • спрею.

Ціна залежить від типу препарату та бренду. Купити будь-який товар ви можете абсолютно конфіденційно. Доставка здійснюється по всій Україні - до Києва та інші населених пунктів тим способом, який ви самі вкажете.