Змазка для фістінга

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Фістинг - особлива форма інтимних ігор або мастурбації. Практикують її досвідчені майстри любовних утіх, які добре вивчили особливості та можливості свого тіла. Новачкам ця практика принесе море приголомшливих відкриттів і захоплення, якщо зробити все правильно.

Змазка для фістінга - обов'язковий супутній товар для гігантських фалосів і великих стимуляторів для анального сексу. Природної вологи статевих органів не вистачає для зволоження всієї поверхні піхви при фістингу, а в задньому проході змазка взагалі не виділяється.

Також зважайте, що перед такими екзотичними забавами вагіну потрібно розігріти. Для отримання справжньої насолоди поспіх неприпустимий. Рука, п'ята або кулак при стрімкому введенні і активній стимуляції можуть викликати важкі травми через сильний тертя і різке розтягування тканин.

Лубриканти для фістінга в цих випадках дозволяють не тільки підготувати тіло, подарувати ідеальне ковзання і комфортне проникнення. Препарати з зігріваючими властивостями роблять тканини еластичнішими та чутливішими.

Вплив може бути і охолоджуючим – він забезпечує знеболюючий ефект і дозволяє пролонгувати акт, щоб наприкінці ви відчули потужний оргазм.

При анальному сексі без змащення не обійтися. Приємний вплив на анус і ерогенні зони через стінку прямої кишки неможливий.

Техніка безпеки

Перед настільки пікантною розвагою потрібно провести невелику підготовку - ретельно вимити статеві органи і зробити клізму. Очищення забезпечить повноцінне задоволення і зведе до мінімуму неприємні моменти.

Потім слід щедро нанести змазку на місце введення і на саму руку, ногу або іграшку. Економити не потрібно, велика кількість змазки - запорука безпеки і задоволення.

Дотримуйтесь прості правила безпеки:

  • розслабте м'язи;
  • входіть у тіло повільно, поступово, при появі болю призупиніть процес;
  • стежте за чистотою рук, нігтів, іграшок;
  • рухайтеся обережно, без різких поштовхів.

При дотриманні партнерами або прихильниками сольних забав цих простих правил нереальне сексуальне задоволення забезпечено!

У секс шопі Ловеласка ви можете купити змазки для фістінга з різними властивостями, але незмінно високої якості. Замовлення робити треба кілька хвилин, а доставку ми забезпечимо в Київ та інші міста України способом, який ви самі вкажете.