Змазка на силіконовій основі

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Лубрикант на силіконовій основі досвідчені майстри пристрасних утіх рекомендують тим, хто любить розваги з інтимними іграшками, а також парам, які періодично відчувають дискомфорт через сухість слизових оболонок статевих органів.

У цих випадках відсутність змазки може зіпсувати задоволення від близькості або змусити відмовитися від неї зовсім. Щоб уникнути таких проблем, під рукою повинна бути змазка на силіконовій основі.

Засіб підійде для зволоження як статевих органів, так і іграшок. В асортименті секс шопа Ловеласка запропоновані препарати для класичного сексу, а також для екзотичних розваг з анальним отвором, для кунілінгуса і мінету.

Є змазки у вигляді кремів, гелів, причому можна обрати не тільки текстуру, але й аромат. Не тільки жінки, а й чоловіки люблять, коли під час романтичних ігор їх огортає приємний аромат фруктів, спецій, шоколаду.

Змазка на силіконовій основі забезпечує тривалий ефект після одноразового нанесення, дарує ідеальне ковзання і витрачається дуже економно.

Застосування силіконового лубриканта

Лубрикантом зможуть користуватися навіть новачки - настільки все просто. Слід нанести трохи крему на іграшку і статевий орган - і отримувати насолоду, забувши про дискомфорт та біль.

Засіб підходить для використання у ванній, душі або басейні - він не змивається водою, для видалення знадобиться використовувати мило або гель для душу.

Є у засобів на силіконі й інші переваги:

  • можливість пролонгувати статевий акт за рахунок ослаблення чутливості нервових закінчень;
  • зігріваючий ефект для більшого збудження;
  • сперміцидна дія, яка буде додатковою страховкою, використання такої змазки не виключає наявність презерватива;
  • можливість використовувати в інтимних іграх для масажу.

Пам'ятайте, що цей засіб не підійде для виробів з кібершкіри або силікону, оскільки руйнує їхню поверхню і робить непридатними для подальшого використання.

Купити змазку в Ловеласка ви можете, перебуваючи в Києві та будь-якому іншому регіоні країни.