Змазка на водній основі

Знайдено: 1 - 24 серед 132 товари

Лубриканти на водній основі - універсальні засоби для зволоження статевих органів перед актом. Не секрет, що через сухість піхви жінки не завжди отримують задоволення від постільних утіх. Інтенсивні фрикції не лише не приносять задоволення, а й стають причиною саден і тріщин на слизовій оболонці. Згодом до них може потрапити інфекція і стати причиною серйозного захворювання.

Змазка на водній основі врятує ситуацію, якщо піхву жінки виробляє недостатньо природної змазки перед статевим актом. Засіб у вигляді крему, гелю, спрею має зволожуючу дію і робить проникнення та сам процес максимально безболісним і комфортним.

У нашому інтим магазині Ловеласка запропоновані змазки без запаху або з улюбленими ароматами, що надихають на втілення найпотаємніших еротичних фантазій. Є флакони з дозаторами для тих, хто пробує лубриканти даного типу вперше.

Переваги лубрикантів на воді

Засоби на водній основі мають лише один недолік, який, втім, багато хто не помічає. Вони швидко всмоктуються в шкіру. Але зазвичай в процесі сексу статеві органи починають активно виділяти природну рідину, і зникнення лубриканта залишається непоміченим.

Безумовною перевагою можна назвати невидимість на одязі та постілі. Прозора рідина зникає безслідно, а в разі виявлення незначних слідів, їх легко відіпрати в теплій воді.

Препарати на воді не викликає алергію, висипання, почервоніння шкіри або подразнення. Це ідеальний варіант для тих, хто схильний до алергічних реакцій.

Також до переваг можна віднести:

  • сумісність з будь-якими матеріалами - можна використовувати з будь-якими іграшками і презервативами;
  • широкий вибір для традиційного, орального або анального сексу;
  • можливість використовувати для збуджуючого масажу;
  • безліч модифікацій: анестезуючі, антибактеріальні, зігріваючі тощо.

Купити змазку з улюбленим ароматом ви можете в нашому секс шопі лише за дві-три хвилини. Доставка здійснюється зручним вам способом.