Змазка для орального сексу

Знайдено: 1 - 19 серед 19 товарів

Змазка для орального сексу - універсальний «смаколик», який прийде на допомогу на романтичному побаченні, якщо у вас або партнера від хвилювання пересохне в роті. Або десь іще. Гель або крем з приємними смаками: від ягідного малиново-полуничного до насиченого шоколадного - перетворять прелюдію в захопливу любовну гру. Побавитися можна як в процесі нанесення засобу на губи і статевий член чоловіка, так і під час «випробувань» лубриканта в дії.

Оральні лубриканти випускаються зазвичай на водній основі у вигляді желеподібного гелю або крему. За виглядом вони нагадують блиск для губ, тому навіть якщо хтось побачить тюбик в сумочці, він нічого не запідозрить.

За необхідності гель змазка для орального сексу може «попрацювати» вагінальним лубрікантом. Вживати його можна за необхідності. Такі засоби їстівні, приємні на смак, дуже швидко всмоктуються і не викликають ніяких неприємних побічних реакцій типу подразнення шкіри або алергії.

Переваги препаратів:

  • універсальність;
  • розмаїття смакових варіантів;
  • компактність;
  • підходять для використання з презервативом та інтимними іграшками;
  • швидко всмоктуються і добре відпираються.

Відмінний спосіб приємного проведення часу

Апетитний солодкий аромат лубриканта чудово перебиває специфічний запах сперми і робить оральні ласки і мінет дуже приємним заняттям для обох партнерів. Чоловіки можуть застосовувати його, якщо побажають зробити кунілінгус. І чим смачнішими він вважатиме ваші потаємні місцинкиа, тим частіше буде балувати такий чудовою ласкою.

Під настрій можна завести декілька тюбиків - щоб обидва коханці могли обрати свій смак любові на цей вечір. Чоловіки можуть придбати такий флакончик в якості пікантного подарунка подрузі.

Купити лубриканти для орального сексу можна в інтим магазині Ловеласка. Гарантуємо швидку доставку та конфіденційність.

539грн.
Немає в наявност