Вагінальна змазка

Знайдено: 1 - 24 серед 25 товарів

Вагінальна змазка - це дійсно чарівна субстанція, здатна подарувати вам насолоду від пристрасних ігор з партнером або секс іграшкою, допомогти розслабитися перед пікантними забавами, зняти стрес та в результаті піднестися до вершин насолоди!

Жіноча змазка знадобиться і в тому випадку, якщо з якоїсь причини ви не готові до любовних забав: втомилися після роботи, вас щось турбує або слизова пересушена через прийом якихось ліків. Все це не привід відмовляти чоловікові та самій відмовлятися від чарівного романтичного вечора.

Змазка для піхви допоможе в достатній мірі зволожити шкіру статевих органів, тож секс не буде болючим і принесе задоволення.

У секс шопі Ловеласка можна придбати якісні можна придбати якісні креми, гелі та спреї для вагіни на свій смак і розсуд. У продажу представлені засоби різного складу:

  • водні;
  • силіконові;
  • олійні.

Водні відмінно доповнюють природну вологу, що виділяється з піхви, швидко всмоктуються та ідеально підійдуть в тому випадку, якщо природної змазки недостатньо на початковому етапі статевого акту.

Силіконові препарати густіші, вони не всмоктуються в шкіру і одного нанесення вистачить на весь вечір. Вони забезпечують чудове ковзання і захищають дівчину від неприємних відчуттів в зоні піхви.

Лубриканти на основі олії або жиру часто містять натуральні ефіри рослин і синтетичні ароматизатори, які роблять нанесення засобу захоплюючою еротичною грою. Однак використовувати їх з презервативом або іграшками не можна - олія пошкоджує поверхню цих виробів.

Ефект від вагінальних змазок

Лубриканти роблять фрикцію приємною процедурою, але в Ловеласка ви можете знайти препарати з додатковими функціями:

  • зігріваючі та збуджуючі;
  • що звужують судини, це дає можливість подовжити любовні втіхи;
  • знеболюючі з антисептичним ефектом, корисні при наявності на слизовій мікротравм і потертостей;
  • сперміцидні, які водночас є додатковим  контрацептивом;
  • засоби, рекомендовані для розваг з іграшками - забезпечують легке ковзання і не пошкоджують м'яку поверхню виробу.

Вибирайте змазку відповідно до потреб і бажань і оформляйте замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні.