Збуджуючі краплі для жінок і чоловіків

Знайдено: 1 - 24 серед 89 товарів

Афродизіак в краплях - дуже популярний засіб для жінок і чоловіків, які хочуть відчути яскравий оргазм і зробити приємність партнеру. Накопичена за день дратівливість, втома, різноманітні проблеми не дають розслабитися, сексуальне лібідо знижується. У підсумку секс не приносить очікуваного задоволення, для жінок він болючий і не закінчується оргазмом, а чоловіки не відчувають припливу пристрасті й бажання.

Збуджуючі краплі для жінок і чоловіків - це справжній любовний еліксир, що відзначається безліччю приємних властивостей:

  • знімає стрес, допомагає забути про проблеми;
  • природним чином збуджує та провокує виділення гормонів;
  • абсолютно нешкідливий завдяки натуральним активним інгредієнтам;
  • сприяє виділенню змазки в ерогенних зонах, що робить секс більш приємним;
  • можна вибрати засіб з приємним смаком і ароматом або без смаку, які можна додавати до будь-яких напоїв.

Не рекомендується вливати збуджуючі краплі в алкоголь - він може нейтралізувати або змінити ефект.

Застосування збуджуючих краплель

Перед прийомом слід уважно вивчити інструкцію. Перевищення дози може не кращим чином позначитися на самопочутті. Краплі слід додати в напій партнеру за 20-30 хвилин до початку акту. За цей час кров почне активно циркулювати в ерогенних зонах, пробуджуючи пристрасть і стимулюючи бажання.

Чимало жінок відзначили, що саме після використання збуджуючих крапель змогли відчути невідомі раніше відчуття і отримали феєричний оргазм.

До складу крапель входять натуральні речовини: кантаридин (речовина, що виділяється зі шпанскої мушки), кайєнський перець, екстракт гуарани та ін. Під впливом цих речовин судини розширюються і кров активно циркулює тілом. Ви відчуєте тепло і приємне збудження, а потім хвилі чуттєвого екстазу віднесуть вас до казкової країни насолод.

Спільне застосування - це гарантія потужного оргазму в обох партнерів, якщо ж холодність проявляє тільки одна людина, другому «за компанію» приймати засіб немає потреби.

Якісні збуджуючі препарати від перевірених виробників ви знайдете в каталозі секс шопа Ловеласка.

369грн.