Безремінний страпон

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів

Безремінні страпони - інтимний аксесуар для тих, хто розуміється на пристрасних утіхах і готовий до експериментів. Це оригінальний виріб секс індустрія створила для одностатевих і традиційних пар з однією метою - доставити партнерам максимум задоволення і екзотичних відчуттів.

Звичні страпони при всій брутальності і привабливості мають недоліки. Під час статевого акту ремені іноді натирають ніжну шкіру, крім того, активний партнер може отримувати тільки візуальну насолоду.

Безремінні страпони вирішують цю проблему - кріпляться без застібок і не потребують тривалої підгонки по фігурі. Вони поділяються на дві групи: з коротким кінцем, що вводять в піхву дівчини; вироби з продуманою ергономічною формою - їх затискають м'язами внутрішньої частини стегон. З їх допомогою пара одночасно досягає оргазму, не відчуваючи незручності від зсуву або випадіння іграшки.

Використовувати їх для еротичних пестощів можуть чоловіки і жінки. В асортименті секс шопа Ловеласка представлені універсальні вироби і виключно жіночі моделі.

Особливості страпонів без ременя

Розмаїття товарів у нашому каталозі дозволяє вибрати ідеальний аксесуар для пари: м'яку і гнучку або жорстку негнучку модель, з вібратором або без, водонепроникну, гладеньку або з оригінальним рельєфом, з одним або декількома фалосами, реалістичної або фантазійної форми.

Вартість буде залежати від функціональності й матеріалу. Це може бути:

  • ПВХ;
  • силікон;
  • кібершкіра;
  • гель тощо.

Купувати безремінний страпон рекомендується відразу з лубрикантом, що оптимально підходить до матеріалу виробу. Це гарантує безболісне проникнення і фантастичне задоволення від стимуляції. Пам'ятайте, при використанні невідповідної змазки поверхня виробу може бути пошкоджена і його подальше застосування не тільки не подарує задоволення, але і може спричинити шкоду.

В цілому моделі такого типу не тільки надають різноманітності пристрасним утіх і дарують унікальну можливість попрактикувати нові пози, але і зміцнюють інтимні м'язи активної дівчини.

Застосування

Перед використанням моделі обов'язково скористайтеся змазкою. Вибирати іграшку слід вдвох, з огляду на анатомічні особливості і побажання обох сторін. Довжину і діаметр слід обговорювати, особливо якщо практикуються анальні ласки.

Вага і матеріал також мають значення - занадто важкий страпон проблематично зафіксувати й утримати, а надто жорсткий при необережному русі може викликати біль.