Трусики для страпона

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Цей елемент еротичного аксесуара для пристрасних ігор важливий не менше, ніж довжина і діаметр фалоса, який до нього кріпиться. Трусики для страпона - конструкція з ременів або м'яких еластичних матеріалів - повинна кріпитися до стегон надійно, і водночас не заважати, не тиснути і не натирати. Адже неприємні відчуття в розпал сексуальних забав можуть зіпсувати все задоволення.

В інтернет-магазині Ловеласка вашій увазі пропонуються моделі трусів високої якості від провідних виробників. Кожна дівчина за допомогою простих і надійних кріплень зможе регулювати розмір, вибирати матеріал і купити ідеальну інтимну іграшку за оптимальною ціною.

Конструкція Vac-U-Lock Cock доступна як в комплекті з насадками - різноманітність їх в нашому каталозі вас порадує, так і без доповнень. Зверніть увагу на тип кріплення, щоб вже придбані раніше фалоси підходили до обраної модифікації трусиків.

O-Ring - трусики з кріпленням-кільцем для вставок діаметром 3-5 см. Насадка для такого виробу повинна мати широку основу. Ряд моделей забезпечені зйомними кільцями різного розміру.

Трусики для страпона дозволяють не тільки пестити штучним членом піхву або анус коханої людини, а й впливати на ерогенні зони домінуючого партнера завдяки вбудованим масажером клітора і піхви.

Еротичний аксесуар не тільки виконує практичну функцію, але й збуджує бажання, розпалює пристрасть, дарує нові емоційні переживання парі, а також дозволяє використовувати величезну кількість сценаріїв інтимних ігор.

Переваги моделей з нашого асортименту:

  • відмінна посадка на будь-яку жіночу фігуру;
  • надійна фіксація під час руху;
  • розмаїття кольорів і форм.

Секс-шоп Ловеласка гарантує своєчасну доставку до Києва і будь-якого іншого регіону країни.