Вакуумні помпи

Знайдено: 1 - 24 серед 69 товарів

Вакуумні помпи - це дійсно чарівний засіб для підвищення потенції, збільшення розміру пеніса і швидкого усунення проблем з ерекцією. Прилад простий у використанні, а результат відчутний вже після першої процедури. За допомогою пристрою чоловіча сила буде зростати з кожним днем, ви забудете про дисфункцію статевих органів і зможете радувати партнерку частим, тривалим і потужним сексом.

Помпа вакуумна складається з кольорової або прозорої колби, м'якої насадки, що облягає член, груші для відкачування повітря і трубки. Яскрава іграшка привертає увагу і викликає цікавість. Використовувати її просто. Потрібно надягти ковпачок на фалос і відкачати повітря. Видаляти повітря можна вручну або за допомогою електронасоса. Помпа має обмежувач, тому не потрібно боятися, що, захопившись, ви завдасте собі шкоди.

Вакуум викликає посилений приплив крові до члена, орган збільшується в довжину і ширину, а чутливість ерогенних зон значно зростає. Масаж за допомогою помпи після статевого акту дозволить швидко відновитися і продовжити любовні ігри з новим запалом і пристрастю.

Види помп вакуумних

Всі моделі, запропоновані в секс шопі Ловеласка, поділяються на три види:

  • без вібрації, «накачують» м'язи та міць чоловічого органу;
  • з вібрацією, вона часто використовуються для профілактики і лікування статевих розладів;
  • жіночі: для зони вагіни і клітора або для стимуляції грудей і сосків, використовувати їх можна одночасно, одержуючи задоволення 2 в 1.

Іграшки виготовляються з м'яких матеріалів: пластика, силікону, латексу. Щоб уникнути неприємних відчуттів під час сексуального масажу ерогенних зон, використовуйте лубрикант. Вибирати потрібно той, який підходить для матеріалу моделі. Ми представляємо широкий вибір змазок, доставка покупок здійснюється по всій Україні.

Для кого призначені

Купити вакуумну помпу чоловіки і жінки можуть не тільки для отримання задоволення або розпалення пристрасті перед заняттям любов'ю, але і для лікувально-профілактичних цілей.

Зацікавилися? Відкривайте каталог Ловеласка. Ціна вакуумної помпи тут на будь-який бюджет, а від величезної кількості товарів можна розгубитися. Тут вам допоможуть наші консультанти. Замовлення виконуються оперативно незалежно від місця проживання - Київ або невелике містечко на Закарпатті.