Помпи для сосків і грудей

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів

Помпа для грудей - кому може знадобитися це пристосування? Виявляється, практично всім:

  • юним дівчатам, які вивчають ерогенні зони свого тіла;
  • жінкам, які мріють збільшити груди без допомоги пластичної хірургії;
  • парам, які хочуть додати до інтимних ігор родзинку;
  • молодим мамам, які закінчили годування новонародженого;
  • дамам, які хочуть попередити розвиток мастопатії або застійних явищ у грудях.

Вакуумна помпа для сосків - пікантний інструмент розслаблення, він зніме напругу після важкого дня, допоможе налаштуватися на грайливий лад, підготуватися до сексуальних втіх. Коли соски відчувають приплив крові, як при інтенсивних оральних пестощах, їх чутливість підвищується і прелюдія буде набагато приємнішою.

Стимуляція грудей запобігає застійним явищам, може допомогти збільшити габарити до 40%, підвищить чутливість і накачати грудні м'язи без додаткових зусиль з вашого боку. Регулярні процедури дозволяють зробити груди пишними і пружними - ваш чоловік буде в захваті.

Методи застосування помп для грудей і сосків

Форми для грудей в формі чаші або невеликі півсфери для сосків потрібно акуратно прикласти до тіла. Заздалегідь слід скористатися лубрикантом, що підходить до матеріалу, з якого виготовлена помпа. Змазка забезпечить герметичне прилягання і допоможе уникнути випадкових травм шкіри і попередить утворення синців.

Потім за допомогою груші або насоса з-під накладки відкачується повітря. Прозорі чаші дозволяють спостерігати, як на очах ваші груди набувають апетитних розмірів, стають більш пружними. Однак піддавати такі ніжні частини тіла тривалому впливу не рекомендується. Через 5-7 секунд потрібно впустити повітря і зробити перерву в 20-30 секунд. Повторювати процедуру потрібно протягом 5 хвилин для кожної груди. Перед використанням такого масажного приладу обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.