Помпа для клітора і вагіни

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Помпа для піхви - чудодійний пристрій, який гарантує приємний відчуття під час пристрасних розваг і приголомшливий оргазм або море задоволення від соло-розваг.

Пристрій буде незамінним після напруженого робочого дня. Адже повсякденні турботи, проблеми на роботі, домашні клопоти часом викликають таку втому, що на любовні втіхи, здається, немає сил. Організм не може налаштуватися на сексуальне задоволення, стимуляція дає неприємні відчуття, в результаті секс не приносить бажаного результату і не дарує оргазм.

Вагінальна помпа - простий інструмент збудження ерогенних зон. Вона викликає приплив крові до найбільш чутливих точок тіла жінки, імітуючи масаж губами і оральний секс. Посилене кровопостачання інтимних органів дає організму сигнал розслабитися і налаштуватися на отримання приємних відчуттів. В цьому випадку заняття любов'ю навіть після напруженого дня принесуть задоволення і неодмінно скінчаться спалахом чуттєвого екстазу.

Для чого використовують?

Помпа для клітора та вагіни відрізняється розміром. Кліторальна - невелика, а вагінальна - більшого розміру, накриває одночасно всю піхву. Зважте, що перед початком використання системи зону бікіні слід ретельно звільнити від волосся - так ефект вакууму буде досягнутий гарантовано, помпа е краще прилягатиме. Також для отримання кращого ефекту слід скористатися лубрикантом.

Змазка зробить стик накладки зі шкірою герметичним і попередить появу мікротравм і гематом на шкірі. Лубрикант може бути з улюбленим ароматом, з охолоджуючим або зігріваючий ефектом - на ваш смак.

Після того, як вакуумна помпа для вагіни встановлена, за допомогою насоса або груші з неї відкачується повітря. Вакуум викликає приплив крові до цієї ділянки. В результаті:

  • поліпшується кровообіг статевих органів;
  • пробуджується бажання, посилюється чутливість;
  • проводиться профілактика застійних явищ;
  • секс приносить 100% насолоди;
  • поліпшується загальний стан здоров'я.

Статеві губи після такого масажу наливаються, стають великими і пружними і чоловік, проникаючи всередину, також отримує неймовірну насолоду. Тому пристрій багато пар використовують під час прелюдії та інтимних ігор.

Купити помпу для клітора і вагіни в магазині Ловеласка

У нашому каталозі представлено безліч різноманітних моделей від провідних виробників, які гарантують високу якість виробів. Вакуумні помпи для клітора або вагіни виготовляються з м'яких безпечних матеріалів, приємних на дотик. Часто вони бувають прозорими, щоб можна було не тільки відчувати, а й спостерігати за ефектом від вакуумного масажу.

Купити іграшку і лубрикант на свій смак ви можете інтернет-магазині Ловеласка абсолютно конфіденційно. Доставка здійснюється зручним вам способом.