Вакуумні помпи для збільшення члена

Знайдено: 1 - 24 серед 39 товарів

Багато чоловіків не розуміють, яку користь може принести вакуумний насос для члена. Припускають, що пристрій необхідний лише тим, хто страждає на статеву дисфункцію, а їх це не стосується. Однак ефект від використання помпи набагато різноманітніший. Вона може стати в нагоді абсолютно здоровим чоловікам і принести задоволення їм та їхнім партнеркам.

Вакуумні помпи для чоловіків працюють за наступним принципом. Пеніс вкладається до спеціальної колби, за допомогою ущільнювачів забезпечується герметичність, і з ємності відкачується повітря, таким чином всередині утворюється простір з низьким тиском. У стані зниженого тиску фалос змінюється. Якщо при ерекції розмір статевого органу збільшується в 3-5 разів, то при використанні однієї з представлених в секс шопі Ловеласка моделей можна досягти збільшення у 8-12 разів.

Це абсолютно нове відчуття: збільшується приплив крові до збудженого органу, відбувається очищення печеристих тіл, поліпшується кровопостачання клітин, підвищується еластичність судин і тканин, в результаті ерекція посилюється і стає більш тривалою.

Посилення пристрасті, ефект омолодження та поліпшення якості занять любов'ю - все це дарує простий доступний прилад.

Ефективність чоловічих помп

Вакуумна помпа для збільшення члена корисна для:

  • лікування імпотенції та підвищення потенції перед сексом;
  • профілактика сексуальних розладів після тривалого утримання;
  • отримання сексуального задоволення незалежно від наявності партнерки;
  • збільшення члена і підвищення його чутливості - це посилить приємні відчуття від пристрасних ігор у обох партнерів.

Одного разу спробувавши диво-прилад, чоловіки із захопленням відгукуються про помпи. Помпа дарує відчуття сили і невтомності, а дами відзначають більш тривалу фрикцію і потужний оргазм.

При порушенні статевої функції кілька сеансів дозволять знову займатися сексом. Для цього знадобиться помпа і ерекційне кільце. Коли під впливом низького тиску орган прийде в «робочий стан», на основу пеніса встановлюється хомут, петля або еластичне кільце, яке припиняє відтік крові. Використовувати його потрібно не більше 10-15 хвилин!

Ефективним способом лікування стане наступна вправа: витримати вакуум протягом 30 секунд, після цього слід повільно впустити повітря і зробити паузу тривалістю 1-2 хвилини. Один сеанс - повторення процедури 10-15 разів. Таке «прокачування» чоловічого достоїнства принесе прекрасний результат.

Після процедури чоловічий орган має вигляд переконливо і збуджуючий. Дівчина залишиться в цілковитому захваті від такого приємного сюрпризу.

Ловеласка - тільки якісна продукція

У нашому каталозі представлені різноманітні моделі помп:

  • з поршневим механізмом відкачування повітря;
  • з грушею;
  • з автоматичним насосом, який працює від батарейки або акумулятора.

У комплект можуть входити м'які насадки для мастурбації, вібратор, додаткові ущільнювачі на колбу, манометр, ерекційне кільце. Щоб користуватися приладом було легко, не виникало почуття дискомфорту, рекомендується користуватися лубрикантами.

Купити помпу для члена, лубриканти та інші аксесуари можна в нашому інтим-магазині за кілька хвилин у зручний час дня чи ночі. Доставка здійснюється по всій Україні.