Подвійні вібратори

Знайдено: 1 - 24 серед 37 товарів

Якщо тіло просить нових відчуттів та насолоди, якщо ви мрієте про сміливі сексуальні експерименти, але водночас не хочете ризикувати здоров'ям, змінюючи партнерів, втілити в життя найсміливіші фантазії і отримати незабутній оргазм допоможуть оригінальні комбіновані інтим-іграшки - подвійні вібратори.

Вони створені для того, щоб жінки могли відчути всі грані сексуального задоволення. При використанні таких моделей відбувається одночасна стимуляція найчутливіших ерогенних зон - піхви і ануса або клітора. Подвійні вібратори дозволяють відчути пестощі, які жоден чоловік просто фізично не в змозі забезпечити - таке задоволення можуть подарувати тільки два вмілих коханця одночасно.

В інтим-магазині Ловеласка ви знайдете конструкції різноманітних кольорів, типів впливу за доступною ціною. Гіпоалергенні приємні на дотик матеріали роблять проникнення в тіло м'яким і ніжним. Не забудьте перед використанням гаджета скористатися лубрикантом.

Розмаїття подвійних вібраторів

Вибір подвійних вібраторів надзвичайно широкий. Основою конструкції є вагінальний стимулятор, який у багатьох випадках імітує вигляд і розмір чоловічого статевого органу. Для ніжного впливу на клітор призначений невеликий м'який відросток, форма якого різниться у різних моделях. Головне, щоб він щільно прилягав до чутливої точки.

Якщо другий вібратор анальний, він теж може бути в формі фалоса, але більш короткого, тонкого і м'якого, ніж основний стрижень, або ж у формі намистин, вигнутого стрижня оригінальної форми з найрізноманітнішим рельєфом тощо.

Переваги конструкцій:

  • вибір виду стимуляції - від легкої вібрації до інтенсивних обертальних рухів;
  • безвідмовність - пристрій до ваших послуг у будь-який час;
  • простота і зручність керування.

Купити вподобану модель можна на нашому сайті. Ми не будемо ставити зайві питання, а доставимо замовлення точно в зазначений термін, забезпечивши повну конфіденційність і анонімність замовнику.