Набори вібраторів

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар

Межі сексуальним фантазіям можете встановити тільки ви, а в цьому, повірте, немає необхідності. Якщо хочеться пережити запаморочливі відчуття і фантастичний оргазм, поекспериментувати - ласкаво просимо на нашу сторінку.

Набори вібраторів представлені в секс шопі Ловеласка надзвичайно широко. У каталозі запропоновані набори різної комплектації, кольорів, оригінального дизайну. Також можна вибрати і матеріал: від пластика до кібершкіри.

Рекомендуємо уважно вивчити цю сторінку новачкам, які тільки починають досліджувати можливості та потреби свого тіла. Вдало підібраний комплект інтим-іграшок подарує масу чудових переживань, нових емоцій, дозволить знайти найчутливіші точки, ерогенні місця і з'ясувати, які ласки збуджують найбільше.

Експериментуйте з комплектами вібраторів

Підійдуть набори вібраторів не тільки жінкам будь-якого віку, але й чоловікам, що прагнуть урізноманітнити інтимне життя. Є варіанти для пар, які хочуть отримувати від сексу максимум задоволення і дарувати одне одному яскраві еротичні переживання.

Пристрій з насадками різної форми та розміру може працювати в декількох режимах і з бажаною швидкістю, роблячи відчуття від використання однієї насадки неповторними. Зазвичай в комплекті є різноманітні іграшки, які можна застосовувати по черзі або одночасно.

До наборів вібраторів можуть бути включені:

  • вібромасажер з насадками;
  • вагінальні й анальні намиста;
  • міні вібратори: кулі, яйця, флешки тощо;
  • кільця для чоловічого члена.

Якщо ви любите чуттєві втіхи у ванні або басейні, підбирайте водонепроникні пристрої.

Комплект можете підбирати і купувати на свій смак. Замовлення інтернет-магазин Ловеласка приймає з усієї України, доставка здійснюється швидко і абсолютно конфіденційно. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували море задоволення з мінімумом турбот!