Вібратор метелик

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Вібратор метелик створений для дам, які віддають перевагу ніжним тривалим пестощам під час прелюдії до сексу або люблять отримувати потужний яскравий оргазм, не докладаючи до цього жодних зусиль. Цей пристрій створено спеціально для того, щоб ніжно стимулювати найбільш чутливу ерогенну зону на тілі жінки – клітор, і дарувати неймовірні відчуття.

Інтимна іграшка дарує насолоду, і для цього її не треба вводити в середину тіла, тому вібратором метеликом можуть користуватися навіть незаймані. Дівчатам, які поки не знайшли пару, така модель дозволить насолоджуватися інтимними пестощами та отримувати насолоду в будь-який час і в будь-якому місці - зазвичай моделі кріпляться за допомогою непомітних під одягом еластичних  ремінців до стегон або до трусиків.

Купити секс-іграшку рекомендується і парам - вона буде незамінна під час пристрасних ігор і не заважатиме безпосередньо під час сексу, забезпечуючи партнерці фантастичні відчуття і невимовний екстаз.

Особливості вібраторів-метеликів

Першою особливістю є форма - саме вона гарантує максимально щільне притискання виробу до клітора, запобігає ковзанню. У секс шопі Ловеласка представлені вібратори високої якості з м'яких, гіпоалергенних матеріалів.

Керувати виробом можна різними способами:

  • вбудованою в прилад кнопкою або коліщатком;
  • використовуючи виносний пульт;
  • за допомогою смартфона або дистанційного пульта керування.

Стимулятор клітора працює в різних режимах, підібрати й міняти інтенсивність можна за бажанням. 

Ціна іграшки залежить не лише від матеріалу, розміру, кількості режимів, швидкостей вібрації, але й від наявності додаткових функцій.

В асортименті нашого магазину є вібратори метелики, доповнені анальним намистом, фалоімітатором або масажером точки G. Це набагато приємніше, ніж використання звичний самотик - ви поринете в океан насолоди без будь-яких зусиль. Відгуки про ці конструкції можна почитати на нашому сайті, а також в інтернеті.

У таких моделей метеликів для отримання суперзадоволення форма може бути найрізноманітнішою, в лінійці представлені прості лаконічні моделі  і дизайнерські вироби різних кольорів.

Купити вібратор-метелика для себе або в подарунок партнерці ви можете в Києві або іншому населеному пункті України, витративши кілька хвилин - ми приймемо ваше замовлення, швидко оформимо покупку і, зберігаючи повну анонімність, доставимо замовлення за вказаною адресою тим способом, який ви самі оберете.