Вібратори для точки G

Знайдено: 1 - 24 серед 249 товарів

Точка Джі на тілі жінки - загадкова суперчутлива ерогенна зона, вміла стимуляція якої дарує незабутній тривалий оргазм. Це надзвичайно ніжне місце знаходиться на внутрішній стінці піхви приблизно на відстані 5-10 см від краю.

Вібратор для точки джі дозволить зробити еротичні переживання яскравими і потужними незалежно від можливостей і бажання партнера - цей розумний прилад створено так, що він сам знайде заповітну місцинку.

Виріб зазвичай невеликого розміру - довжиною до 12 см, має специфічну вигнуту форму і округлий кінчик, призначений для збудження конкретної частини вагіни. Стимулятор g-точки дарує можливість швидко досягати чуттєвого екстазу або розтягувати задоволення на стільки часу, на скільки захочеться.

Іграшка для дорослих дозволить пізнати справжню насолоду навіть досвідченим дамам, які вже досконало пізнали всі тонкощі інтимних ігор. Купити пристрій на свій смак ви можете абсолютно анонімно, в зручний час і в комфортній обстановці в sex-shop Ловеласка.

Секрети вібраторів точки Джі

Особливість виробів - здатність стимулювати найбільш ерогенну зону піхви - точку g. При цьому прилад невеликий, його можна непомітно розмістити у невеликій жіночій сумочці, тому дівчата із задоволенням беруть його в подорожі, у відпустку або на побачення.

Моделі можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Ціна залежить саме від цього критерію, а також від різноманітності функцій пристрою.

Зазвичай масажери виготовляють з:

  • пластика - бюджетний матеріал, простий у догляді;
  • гелю й силікону – вони приємні на дотик, дуже ніжно пестять інтимні чутливі куточки тіла;
  • кібершкіри - суперкласні дорогі моделі, які досконало імітують якості людської шкіри, зокрема м'якість і пружність.

Форма конструкції може повторювати статевий орган чоловіка, але частіше це дизайнерські вироби з витонченими вигинами найрізноманітніших кольорів - від рожевого, бузкового, тілесного до бордового, синього і навіть чорного.

Для більш м'якого проникнення в тіло і комфорту рекомендується використовувати лубриканти. Від вазеліну і жирних олій краще відмовитися, оскільки вони можуть пошкодити поверхню вібратора.

Поверхня конструкцій може бути ідеально гладенькою або мати специфічний рельєф: горбки, борозенки, опуклості, призначені принести ще більше задоволення дівчині.

Як правильно підібрати

Підбирати модель потрібно, враховуючи, передусім, розмір. Також можна обирати бажану форму, кількість режимів вібрації, і, звичайно, фінансові можливості. Купити вібратор для точки джі можна з будь-якого населеного пункту України в інтим магазині Ловеласка. Доставка замовлень виключно конфіденційна і оперативна. Швидко отримати відправлення, яке не привертає зайвої уваги специфічними помітками та упакуванням, можна за лічені дні в Києві, Одесі, Ужгороді, Харкові та інших містах і селах, спосіб доставки ви вказуєте самі.

439грн.
719грн.