Вібратори для клітора

Знайдено: 1 - 24 серед 354 товари

Кліторальні вібратори - один з найбільш популярних товарів у секс-шопі Ловеласка, і це не дивно. Маленький, компактний оригінального виду прилад подарує неймовірне задоволення власниці. М'який масаж і ласки цієї ерогенної зони під час любовних ігор або сексу дарують жінці чудові відчуття і неповторний оргазм.

Кліторний стимулятор можна використовувати як інтимну іграшку під час парних еротичних ігор і як спосіб самостійно зняти стрес і розслабитися. Багато моделей робляться з водонепроникних матеріалів, тому їх можна використовувати у ванні чи душі.

Купити вібратор для клітора може чоловік в подарунок коханій, щоб зробити інтимне життя більш різноманітним і подарувати партнерці неперевершену насолоду від любовних ігор. До речі, за відгуками покупців, при використанні іграшки під час статевого акту дівчина відчуває водночас вагінальний і кліторальний оргазм - і впадає в справжній екстаз.

Переваги кліторальних вібраторів

Кліторальні стимулятори відзначаються розмаїттям форм і конструкцій, зазвичай вони виготовляються з м'яких делікатних гіпоалергенних матеріалів - латексу або силікону, щоб не пошкодити таку ніжну ерогенну зону.

Наш інтернет-магазин пропонує перевірені конструкції, кожна з яких розроблена з урахуванням всіх нюансів та особливостей жіночого тіла. Дуже зручний у використанні вібратор-метелик, легко та надійно кріпиться до стегон жінки і залишає руки вільними для ласк. Є моделі з анальними намистинами, які водночас стимулюють анус і піхву включає й невеликий вигнутий фалоімітатор, що стимулює точку G.

Віброяйце або віброкуля з різними режимами роботи допоможе зробити інтимне життя різноманітнішим. Також для отримання приємних еротичних переживань можна застосовувати такі кліторальні вібратори:

  • вібротрусики;
  • рукавички;
  • стимулятори з помпою, що імітують відчуття від орального сексу;
  • моделі, які мають вигляд милих тваринок, що не тільки чудово виконують основну функцію, але й мають дуже привабливий зовнішній вигляд;
  • моделі для вдягання на палець.

Для максимального задоволення від вібраторів рекомендуємо використовувати відповідні лубриканти. 

Як підібрати  

Замовляти модель треба з огляду на смак дами і ряд технічних особливостей. Якщо ви хочете купити вібратор для клітора, слід визначитися з характеристиками:

  • кількість режимів;
  • форма, колір і розмір;
  • виносне чи дистанційне керування;
  • робота на батарейках чи акумуляторі.

На сайті Ловеласка є можливість купити вібратор за приємною ціною і замовити доставку в Київ та інші регіони країни. Конфіденційність гарантуємо - товар буде висланий в непрозорій упаковці без зображень і позначень, що вказують на зміст відправлення.

1.739грн.