Вібратори для сосків

Знайдено: 1 - 24 серед 37 товарів

Жіночі груди - одна з найніжніших та найчутливіших ерогенних зон на тілі. Ареоли та соски мають дуже чутливу шкіру, дотик до якої може викликати надзвичайно приємні емоції та яскраві еротичні переживання.

Вібратори для сосків - унікальна конструкція, яка дозволяє жінці отримати казкову насолоду, а в поєднанні зі стимуляцією клітора, вагіни, точки джі потужний оргазм можна отримати буквально за кілька хвилин.

Стимулятор для сосків жінка може використовувати як для того, щоб насолодитися чуттєвими переживаннями самостійно, так і під час любовних ігор або сексу з партнером. Нові неперевершені відчуття вам гарантовані, тим більше, що у партнера звільняться руки, щоб пестити інші чутливі куточки тіла.

Релакс з вібратором для грудей

На сайті Ловеласка ви можете підібрати таку дрібничку для себе або як подарунок партнерці. Моделі відрізняються за кольором, розміром і типом впливу: вакуумні або вібраційні.

Вакуумні імітують поцілунок з підсмоктуванням, саме такі ніжності особливо збуджують дам. Про можливості пристрою більш докладно можна дізнатися з опису та відгуків, а за необхідності вас проконсультує наш менеджер.

Вібратори для сосків у вигляді м'яких затискачів зазвичай мають кілька режимів вібрації. Під час використання дівчина відчуває, немов хтось злегка покусує її соски. Режим можна обирати на свій смак, при цьому затискачі не травмують шкіру і не стануть причиною болю.

Стимулятор для сосків виготовляється виключно з м'яких матеріалів - пластику або силікону, які не містять шкідливих домішок, вони приємні на дотик, не викликають алергію.

Переваги моделей:

  • можливість дарувати різні відчуття: стискання, вібрація, підсмоктування;
  • безпечність і м'який вплив;
  • розмаїття кольорів і вишукана форма;
  • приємна ціна.

Ловеласка - тільки якісна продукція

Купити вібромасажер грудей і сосків в нашому секс-шопі значить придбати гарантовано якісну сертифіковану інтимну іграшку. В Україні це рідкісний товар, тому поспішайте порадувати себе або подругу оригінальним пікантним подарунком.