Вібратор кролик

Знайдено: 1 - 24 серед 71 товар

Навіть досвідчені дами, які впевнені, що пізнали всі тонкощі сексу, відчувають приємне задоволення від знайомства з цією іграшкою. Вібратор rabbit створений для того, щоб дарувати жінці невимовну насолоду. Секрет простий - пристрій водночас стимулює зсередини піхву, вагіну і, якщо вдасться, точку G, а зовні - клітор.

Зазвичай прилади компактні, стрижень, що входить у тіло, не довший 15 см, а ось кліторальний масажер може бути різної довжини та форми, проте у більшості випадків нагадує зайчика з вушками. Саме ці вушка ніжно і делікатно пестять найчутливіші ерогенні точки і дарують невимовне задоволення. Можна підібрати потрібний варіант з урахуванням анатомічних особливостей.

Стрижень для внутрішньої стимуляції буває натуралістичним, зі складочками і жилками, ніби справжній фалос, або дизайнерським, фантазійної форми з плавними вигинами, різноманітним рельєфом, виступами і відгалуженнями. Рельєфними бувають окремі частини фалоімітатори або вся поверхня.

Вібратор кролик здатний довести до чуттєвого екстазу будь-яку дівчину, причому дуже швидко, і тривати задоволення буде так довго, як ви забажаєте. Рідкісний коханець зможе подарувати таку насолоду.

Неповторна стимуляція

Таємниця потужного оргазму, який дарує прилад, в одночасній стимуляції зони клітора зсередини і зовні. Режими можна встановлювати різні - вибирайте на свій смак. Форма «кролика» може варіюватися - кулька, змійка, витягнута груша тощо. А «вушка» бувають більшої або меншої довжини, чи зведені разом - для щільнішого прилягання і кращої передачі приємної вібрації від приладу тілу.

У бюджетних моделях встановлюються три швидкості та від 5 до 7 режимів «сексуального масажу». Якщо ціна не має вирішального значення, пропонуємо варіанти з окремими моторчиками в кожному стрижні, функцією обертання, вібрації або пульсації. Є можливість встановити ідеальний ритм і просто насолоджуватися неперевершеним сексом.

В інтернет-магазині інтимних товарів Ловеласка є моделі різноманітних типів. Перебуваючи в Україні можна купити вібратор кролик і незабаром отримати його - в Києві та будь-якому іншому населеному пункті. Доставка абсолютно конфіденційна, а упаковка непрозора, надійно приховує, що знаходиться всередині.

Особливості вібраторів кролик

Вібратори кролик в Ловеласка відзначаються високою якістю - ми відповідально ставимося до вибору постачальників. Наші товари відрізняються від аналогів на ринку:

  • якісними безпечними матеріалами: спеціальним пластиком, гелем, медичним силіконом без домішок латексу;
  • різноманітністю функцій, форм і розмірів;
  • приємними цінами;
  • безшумністю і ергономічністю (працюють на батарейках або акумуляторах).